Cuplu vrea sex in grup?

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

adica "pthiu, Doamne Fereste!... Am imbatrinit, oameni buni, nu mai sint in pas cu tineretu....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanya spune:

Eu am spus cam tot ce era de spus pe acest subiect.. m-am asteptat la pareri pro si contra, era normal. Pentru cei (cele) care au spus ca noi nu ne iubim daca facem asta, va spun ca va inselati, ne iubim foarte mult si ne intelegem foarte bine, si chiar nu ne-am plictisit unul de celalalt. Dar eu gandes asa: decat sa se duca la alta pe ascuns, mai bine s-o aduca acasa sa ne bucuram impreuna de ea, ca si mie imi plac femeile. Voi nu aveti cum sa ma intelegeti pentru ca nu simtiti ce simt eu, si de asta nici nu ma supar daca mai sunteti cateodata si rautacioase.
Marius pozele sunt 100% reale, daca nu crezi n-ai decat sa organizezi o intalnire si vezi ca eu sunt cea din poze, de altfel nu mi se pare ca pozele sunt chiar asa de reusite, eu fiind fost manechin, am poze profesioniste mult mai bune ca alea pe care le-ai vazut (sunt facute de iubitul meu in Antalya vara trecuta).
De ce nu ma "sparg in bucati..."? pentru ca stiu ca ma iubeste doar pe mine, restul e pura distractie pentru amandoi.



-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Ma consider destul de open minded dar pur si simplu sexul in grup ma duce cu gindul la "nunta de ciini"...

Tanya, nu am nimic cu tine, esti frumoasa foc si toate alea, deci nu este ceva personal, chiar imi place felul in care scri despre asta, asa sincer si inocent ca si cum ai minca o prajitura buna...

Alice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ceea ce am precizat (oficial) este faptul ca orice informatie postata pe internet si deci implicit pe acest forum nu au certificare asupra realitatii lor si am precizat de asemenea ca www.desprecopii.com nu isi asuma raspunderea pentru eventualele prejudicii care ar putea sa provina din asimilarea acestor informatii, raspunderea fiind doar al utilizatorului respectiv. Doar atat.
Personal de asemenea mi-am exprimat opinia.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanya spune:

Marius nu mai inteleg nimic

fetele sunteti toate niste dulci!



-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

N-are nimic! Nu are nimic personal cu tine mesajul postat (cel oficial) este doar o adresa generala de informare, pe care am plasat-o in calitate de moderator.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Unde pot vedea si eu pozele cu Tanya? Plizzzz!


Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

Aaa,vin si io la spartul tirgului,ca cetateanu turmentat
Adica vreau si io sa o vaz pe Taniusha ,uooooof,cum pot sa ratez asa ceva???
Si subcriu la ideea de Miss DC cu alecsia,e asa de frrrrrumoasaaaaaaaaaaaaa!!
Da vreau sa o vaz si pe Tania sa vaz cu cine votez!

Elena si Amelie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina82 spune:

Eu propun sa se faca un concurs miss DC ca stiu ca sint fete mult mai frumoasa ca Tanya si mai sunt si mamici...ce dom`le vedeti pe una cu titzile bolonganind afara si gata o si alegeti miss...ia sa vedem si alte fete ..

Mergi la inceput