Cuplu vrea sex in grup?

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

quote:
Originally posted by liris

hai mey annie n-o mai lua asa in tragic.
mey Tanya stai linistita nu-i forumu asta chiar asa .
vezi ca toate te admiram, si zic eu ca sincer.
ca facem mistouri ... nu te superi nu?? ce sa facem ? harakiri??

***********************
Once a grump, always a grump
http://community.webshots.com/user/s_b2702


Forumul nu, dar internetul este free si oricine poate sa acceseze datele de pe forum, nu ? Din pacate, stim ca nu multi sunt OAMENI !

Parerea mea: sterge poznele, si asta cat mai repede, chiar daca peisajele sunt frumoase !

Sa ai grija de tine, si de BB cand o sa vrea sa vina langa tine... !

Singur, DARAEL
Ratacitor prin Lume
http://www.geocities.com/dara2el/

“A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

quote:
Originally posted by miau-miau
te rog sa stai la rind, vikinga! E cu lista deja.
nein nein nein nu se pune lista tre sa ne batem in aptitudini pai eu ma bazez pe spaghetti ca le stiu sa le fac mai rau ca la mama lor acasa, si vorba aia am putea agata cu dintii de aceeasi spaghetuta..ehei stiti voi si apoi vorba aia dansatoare-mi sunt, ce mai am arme tari:))Ha ca daca mai vorbim asa sa vezi citi barbatei mai rasar pe aici din umbra, ca la sigur citesc la greuTanya, Darel a avut dreptate, mai bine sterge-ti pozele, asteptam foto cu tine cind ai sa fii insarcinata, cu zimbet la fel de dulce(na ca fac si complimente din ce in ce mai hot) de mamica fericita. Nu uita ca e cel mai citit forum din Ro si apoi au mai fost discutii rautacioase pe alte forumuri pe unele subiecte de aici.Na mai miau-miau ca sa nu o zic pe aia dreapta ca o sfatuiesc sa ne scriem pe PMVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Io-te-le ce ofticoase-s,mei!Or bagat 8 pagini pe subiect,or stat pe capu' fetei sa le povesteasca si sa le arateeeeeee (deh,o fantezie-n plus nu strica,acolo)si-acu' cand or vazut ca nu-i muma padurii o iau la misto!Tztztz!
Darael,de ce sa stearga,mai,poznele,ca io n-am inteles?Is niste poze ca toate pozele;ca fata-i frumoasa,nu-i indecenta!Ia baga nasu' tu prin albumele pe DC sa vezi ce de poze aseamenea sau chiar mai golase gaseseti.
Tanya,sincer,bravo tie!Stii ce vrei si cum sa obtii,in plus nu incerci sa pari altceva decat ceea ce esti!Pentru asta !In rest,numai de bine!



Irina,veve & croko
pozici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Da nu iau mai Veve la misto pe fata, oi fi fost asa mai glumeata, scuze Tanya asa mi-s eu mai cu buna dispozitie. Sincer esti frumoasa foc, m-am mindrit la sotz cu asa romanca de nota zece.Eu am zis de poze, tocmai ca am fost patita, dupa discutiile cu danastoarele, prostitutie si alea alea am primit niste palme peste oki de nu m-am vazut! Da asta-i alta discutie. De asta am sters si album si tot si am luat-o mai usurel, ca nu am eu nevoie de birfe si rele intentii sa-mi fac nervi aiurea, ca vorba aia viata e frumoasa! Intru pe aici sa-mi fac zile albe nu negre, dar asta a fost alegerea mea si de aia am zis sfatul, nu ca e fata prea dezbracata sau mai stiu eu. E decenta si frumoasa si sexy, eu o declar Miss DC:) ca merita!Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

100% de acord cu precedentele...de ce sa le stearga?? comentariile rautacioase de pe forum pot fi puse repede "la punct". iar restul ... who cares?

si eu votez pe Tanya miss DC. ca alta mai frumoasa ca ea nici ca am vazut pe aici.


acum la sa facem somnu de frumusete...:)))

***********************
Once a grump, always a grump
http://community.webshots.com/user/s_b2702

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aychian spune:

quote:
Originally posted by country girl

Sora2001, vad ca inca nu ti-ai rezolvat problemele!

Ina



postezi fara sa citesti , mai veto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annie_xtreme spune:

Mai io nu i-am sugerat sa stearga pozele. Tanya arata foarte bine (sunt sigura ca mai sunt mamici pe DC care arata foarte bine). Pur si simplu...putina discretie in ceea ce priveste viata sexuala (in speciala in cazul asta, cand in conceptia unora se departeaza de normalitate) nu strica.
Eu stiu Veve ca in Americi si in Europa de vest se incurajeaza freedom of speech si chestii. Cu toate astea, fetele de acolo stiu mai bine ca mine cat rau pot face niste detalii de astea cand incerci sa iti construiesti o cariera. Sunt chestii care pot fi speculate in defavoarea ta. Scriem totusi pe un forum pe care a aparut subiectul cu reprosurile vis-a-vis de virginitatea lipsa. Daca romanul inca se mai gandeste la asta, implicit nu ii va conveni ca o fata frumoasa isi permite aventuri bi. Cum sa spun, nikul iti da multa siguranta, esti mai tupeist, mai deschis. Ca "user" pe nume "nick" poti sa spui orice ai pe suflet. Cand "nickul" vine si cu niste poze...deja nu mai esti user ci individ. Si ca individ ai viata reala si tot asa.
In ceea ce priveste sexul in grup, sa nu fiu total off-topic, am o prietena care face treaba asta cu prietenul ei si evident, inca un cuplu. Recunosc, prima data m-am oripilat cand mi-a povestit. Si apoi am stat si am cujetat...ce face omul in dormitorul lui il priveste direct si personal. Tocmai din motivul asta am incercat sa nu mai discut niciodata cu ea subiectul asta. Ca nu e de povestit. E de trait fiecare in legea lui.

Don't get mad, get even!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Tanya !!!
Mai sa fie deja ai frant inimi pe-aici!


Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Poze Revelion 2005
Creatiile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Mey, stati asa. Nu ati vazut toate pozele de pe DC... Uitati-va la albumul Alecsiei (Alecsia) si apoi mai vorbim care merita titlul de MISS DC.

Nu mai zic de mine, ca l-as merita... Dar nu vreau sa-mi postez pozele, asa ca nu am cum sa demonstrez.

PS: Pentru Miss/Mister copii e rezervat locul I pentru minunea mea de baietel...


Ramonika si pisica
O MINUNE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Imi fac datoria sa (re) anunt un fapt cunoscut dealtfel. Nici o informatie de pe acest forum nu este certificata ca si sursa, realitate corectitudine. Suntem intr-un mediu public (INTERNET) unde informatiile sunt relativ publice si neverificate. In consecinta publicarea informatiilor este libera (cu mici exceptii) insa www.desprecopii.com nu isi asuma raspunderea pentru acceptarea acestor informatii in forma publicata de catre un utilizator. Pe scurt orice demersuri personale, sau prejudicii de orice natura care survin sau vor surveni prin acceptarea partiala sa totala a acestor informatii necertificate apartin in totalitatea utilizatorului.

Pozitiile sau opiniile scrise (publicate) pe acest forum de catre un utlizator sunt NECERTIFICATE SI NU AU GARANTIE ASUPRA REALITATII LOR.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput