Copilasi din zodia FECIOAREI

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonaflo spune:

Am uitat sa va spun cartea ei de capatai e abecedarul .Doarme cu el la cap.E fascinata de el .Nu stiu daca o sa-i mai placa la scoala de el .Dana _ene pe fetita mea o cheama ca pe a ta.Simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Sunt si eu mamica de fecioara, dar e prea mica ca sa imi dau seama cum va fii in viata.
Ce a-ti scris voi pana acum e super, sper ca va fii si ea la fel de ordonata ca fetele voastre!


Ramona & Loreema
http://photos.yahoo.com/loreema24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosalinda spune:

Si fetita mea este fecioara, are 4 ani si 8 luni. Pe langa faptul ca este o minune de copil, este foarte nazdravana, ambitioasa, orgolioasa, dezordonata. Cu toate astea sunt mandra de ea, stie deja sa citeasca, mai scrie si litere din alfabet si a invatat sa numere pana la un milion. Si in plus este foarte legata de mine, sufera foarte mult cand plec la serviciu, mereu imi spune ca ar vrea sa stau cu ea acasa 4 milioane de zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lz_cecilia spune:

Vai ce bine seamana copilasii astia..cand am citit ce ati scris despre "fecioarele " voastre am recunoscut-o pe Sara, care are 2 ani si 9 luni si e copilul pe care l-ar vrea orice mama(ce modesta sunt...). Noi am vrut sa fie "leutz", dar n-am reusit si oricum nu-i nimic, zodia e super. Exista un singur lucru care nu-mi place la "fecioare" : renunta la tot pt. familia lor si se neglijeaza aproape total.
Pa si pusy si..sa ne bucuram de ei!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

ajutooor! fecioara mea a luat-o razna!
Are varsat de vant( pe trecute),si e super nervoasa din cauza asta...ama ajuns s-o las si 2 ore pe zi la tv...
nu vrea sa se joace cu nimica gen puzzle lego...eu sunt sechestrata cu ea incontinuu...ce mai, o placere.
oare ii trece razgaiala...sau ramane asa?



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Pupici pentru bebei si bebeline FECIOARE !

Sabina, si Oana a avut luna trecuta varicela. Stiu cum e cu sechestratul in casa ...
Sa se faca repede-repede bine si sa stati cat mai mult pe-afara (fiindca noi asa stam... o patim rau de tot cu chestia asta, cum vrem sa intram in casa avem parte de urlete: e clar stie ce vrea - caracteristica de Fecioara, nu ?)

Simona, pentru tiza fiica-mii !


Daniela si puiul Oana Maria (nascuta pe 2 septembrie 2003)

ALBUMUL OANEI MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_dalma spune:

Si Adela mea este Fecioara - 17.09.2001

Este perfecta ...ca si fetita lui Bebi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

quote:
Originally posted by adi_dalma

Si Adela mea este Fecioara - 17.09.2001

Este perfecta ...ca si fetita lui Bebi

ag



Ca si toti copilasii nostri !

Daniela si puiul Oana Maria (nascuta pe 2 septembrie 2003)

ALBUMUL OANEI MARIA

Mergi la inceput