SNSPA (3)

SNSPA (3) | Autor: Catalin

Link direct la acest mesaj

Episoadele precedente:
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=13027" target="_blank">SNSPA (1)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=20773&whichpage=1" target="_blank">SNSPA (2)


Bafta multa la examene, dragelor!
Si sa ne spuneti si noua cum a fost (in special la anul 4 ID)!

www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tzuc spune:

Cataline sa dea Domnul multaaaa BAFTA ca eu am nevoieeeeeeee..uffff
revin cu amanunte duminica dupa examen...

Bafta multa tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuc spune:

Buna Catalin,

examenul de duminica a fost OK, a fost asistentul si a fost baiat de treaba, ne-a dat de inteles ca putem consulta cursul in caz ca inspiratia ne-a parasit tocmai atunci..dar examenul a fost usor, au fost 4 intrebari usurele, sa-ti zic ce-mi mai amintesc: care sunt calitatile unui director de creatie, ce activitati deruleaza copywriter-ul si ce aptitudini trebuie sa aiba, managementul stiinta sau arta si explicatii de ce una, de ce alta si cine ce a zis (ceva de genul asta), pfff si ultima nu o mai stiu.
la primele 2 grupe a dat: functiile managementului, manager versus administrator...si nu-mi mai amintesc.
asteptam colegele noastre sa completeze..

toate bune si ia grija de tine sa revii cu bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Aha... multzam!
Restul boborului unde e? Doar noi am ramas? Nu ai mai zarit pe nimeni la examen?

www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory spune:

Si eu sunt colega cu voi la Comunicare, anul 3. Si am mai multe nemultumiri: prima ar fi noile reguli ale fac ceva de genul orice restanta din anii trecuti costa 50! de euroi, orice intarziere a platii ratelor e 0,2 euroi pe zi!!! Voua cum vi se par regulile astea? Alta nemultumire e legata de modul in care se dau examenele la noi, la IDD. Daca auzi examen online, zici ca e usor, dar nu...la intrebarile care sunt! Ca cine a zis aia, cand a facut neica nimeni nu stiu ce, nr. de telefon si adresele celor care au fost la Revolutia din 1907!!!Mie mi se par niste aberatii, nu stiu cum isi inchipuie un prof ca evalueaza un student asa. Si eu sunt invatatoare, si chiar as fi curioasa sa vad criteriile de evaluare ale acestor examene! Voi ce ziceti de chastiile astea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

tzuc, se pare ca la examenul de pe 10.01 iar am fost amandoua in sala fara sa ne recunoastem.




Alexandra mare si Alexandra mica(10 iulie 2003)

http://community.webshots.com/user/alexandracojocaru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Fetele, nimica nou despre semestrul 2? Ori s-a inchis facultatea?


www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Nu e nimeni la master la SNSPA pe aici?Ana-Maria"Some people see things as they are and ask WHY?I dream things that never were and ask WHY NOT?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deliak spune:

Sotul meu e la Master S.P.E.- mai are de dat dizertatia la vara. Eu sunt in anul IV la Administratie Publica ID,vad ca voi sunteti la Comunicare,asa ca nu ma bag,e gasca voastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Ultimul apel... daca nu apare f'un ecou, tragem obloanele!

Veniti la examen sambata? Eu si mandra mea aparem dimineata devreme...
Daca aveti f'un pont, sa-mi spuneti si mie, fiindca nu cred sa am timp sa citesc tot cursul bine pana sambata...

Bafta multa tuturor!


www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Salutare dragi colegi! Am mai postat aici dar cu mult timp in urma iar neuronii mei dau semne de oboseala (deh, sunt si batranetile de vina): ce ani sunteti? Eu sunt anul IV la IDD.
Am sambata examen dar din motive obiective nu ma pot prezenta.
Multa bafta!

PS Promot sa intru mai des pe aici si sa mai vorbim...(nu-i asa ca sunt indispensabila????)
Va pup

Salvati viata lui Mihaita!
http://www.site.neogen.ro/mihaita.hogas
http://www.hogas.go.ro

Alina si puiul Luca

Mergi la inceput