Piatra-Neamt, Perla Moldovei

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yashy spune:

woow!! Ma bucur ca ne-am mai adunat cateva!
Lorelei, as vrea taaaare mult sa vin sa te intalnesc la Colibe!! Dar pana prin mai-iunie nu cred ca ajung in Piatra... Sper sa ma intalnesc pe atunci cu cineva...
Amalia, merci de noutati! Orice e nou, vreau sa stiu!!



Adina & Luka(2 ani 7 luni)
http://asia.pg.photos.yahoo.com/ph/adyna13yashi/album?.dir=mail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naomi_ioana spune:



Buna pietrencelor,ma primiti ?

Si eu sunt din Piatra Neamt,defat dintr-o comuna din Neamt dar de la 14 ani,am plecat la liceu si am ramas in Piatra,acasa(la tara) mergeam doar in vacante si mai tarziu in concedi,doamne,frumoase vremuri,mai ales perioada sarbatorilor de iarna...plang cand ma gandesc ce departe ma adus destinu, nu am mai facut sarbatorile cu a mea fam de trei anisi imi doresc atat de mult acest lucru..poate la anul viitor

Eu va si mai revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Symata, ai dreptate, profiteroluuuu- miam, de asta n-am mai intalnit nicaieri, zau asha!
naomi-anca, asha e, pe unde nu ne duce soarta asta... eu n-am mai facut revelionul in piatra neamt de 5 ani. si crede-ma, sarbatorile de iarna in romania sunt cele mai frumoase din lume! imi lipsesc uratoriii, mama-mama!
yashi-Adina lasa ca in vara ma gandesc la tine cand te duci in pn si am sa-ti transmit toate gandurile bune ca sa-ti fie bine (si nu numai in iarna ). candva-candva tot o sa ne intalnim.
amalia, tu stai acu in piatra? pe unde anume? io am stat in maratzei, chiar langa posta.
va pup pe toate si va urez un weekend de vis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yashy spune:

Anca, bine ai venit!! Uite cat de aproape suntem...
Nu vreau sa par nu-stiu-cum, dar... unde-i Tricodava?
VA pupic!!

Adina & Luka(2 ani 7 luni)
http://asia.pg.photos.yahoo.com/ph/adyna13yashi/album?.dir=mail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naomi_ioana spune:



multumesc Adina de primire.Cred da a vrut sa spuna Petrodava

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

na ca pun si io o intrebare idioata: se poate gasi pe undeva turta cu julfa???????? imi place la nebunie si nu gasesc nicaieri. si habar n-am cum se face. voi ati auzit?
O saptamana minunata la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naomi_ioana spune:



Bunica mea face o turta de julfa minunata si mananc pana pocnesc ,ff buna,la vara mergem acasa si mi-a promis ca imi face,abia astept.
de gasit ma indoiesc sa gasesti pe undeva,dar poate esti norocoasa si gasesti pe undeva,multi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Ancutzo, unde locuieste bunica ta?
Glumesc, da tot mor de pofta de turta asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naomi_ioana spune:



bunica sta intr-un sat din jud Neamt,si mie mi-e pofta de mor,iti trimit un pachet din Rola vara,ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naomi_ioana spune:



Nu mai scrie nimeni nimic?

Mergi la inceput