buna fetelor!

buna fetelor! | Autor: okamoto

Link direct la acest mesaj

eu sunt si am o printesa de 6 ani si 8 luni.S-a nascut pe data de24 aprilie 1998 la ora 10.00,a avut 3.100 kg si 57cm,maricica nu?ESTE O FIRE INDEPENDENTA SI FFFFFFFFFFFFFFFOARTE RASFATATA DAR STIE CAND SA SE OPREASCA DIN RASFAT!TATI AL EI NATURAL NU A VRUT-O DAR TATI ADOPTIV ESTE O BOMBOANA O CRESTEM IMPREUNA DE LA INCEPUT,BINE...........CU AJUTORUL BUNICII DOAR CAND NOI SUNTEM LA SERVICI!CAM ATAT DEOCAMDATA,VA UREZ TUTUROR UN CRACIUN FERICITSI UN AN NOU MAI BUN ALATURI DE PUIUTII VOSTRI!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Buna, sa-ti traiasca fata! Imi place numele ei.

Si eu am o fetita de aproape 5 ani...pe a mea fata o cheama Oana!

5 ani -14 februarie 2005


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria m m spune:

Bun venit pe !!!!!

maria, de Paula (1 an) si Miruna (13 ani)
Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madisor spune:



Bun venit la

Madalina Leu
http://community.webshots.com/user/madalina160

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Bine ai venit draga.

April & Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Bine ai venit in familia DC!
Si noi iti dorim un AN NOU plin cu sanatate si numai bucurii alaturi de cei dragi voua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina spune:

Bine ai venit pe DC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

quote:
Initial creeata de okamoto

eu sunt adelina si am o printesa de 6 ani si 8 luni.S-a nascut pe data de24 aprilie 1998 la ora 10.00,a avut 3.100 kg si 57cm,maricica nu?ESTE O FIRE INDEPENDENTA SI FFFFFFFFFFFFFFFOARTE RASFATATA DAR STIE CAND SA SE OPREASCA DIN RASFAT!TATI AL EI NATURAL NU A VRUT-O DAR TATI ADOPTIV ESTE O BOMBOANA O CRESTEM IMPREUNA DE LA INCEPUT,BINE...........CU AJUTORUL BUNICII DOAR CAND NOI SUNTEM LA SERVICI!CAM ATAT DEOCAMDATA,VA UREZ TUTUROR UN CRACIUN FERICITSI UN AN NOU MAI BUN ALATURI DE PUIUTII VOSTRI!

adelina



Adelina am citit de 3 ori mesajul tau si nu am gasit in el sa zici cum o cheama pe fata ta... ash aca nu am putut sa o trec in lista de la subiectul cu copii din 1998 pt ca nu shtiu ce sa trec la numele ei. Am vauzt ca eshti sinscrisa cu fata si acolo dar iara-shi ai uitat sa ii zici numele ...
Bine ia venit pe DC si an nou plin de bucuri si impliniri


Gabbriela & www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
0 - 2 years 2 - 3 years

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni-k spune:

Bine ai venit in familia!!!!!!

Moni-k

Mergi la inceput