Neveste de Admin/It/IS (2)

Neveste de Admin/It/IS (2) | Autor: alina constantin

Link direct la acest mesaj




Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SORINUSHU spune:

ah ce ma speriasem
am crezut ca vreti sa inchideti subiectul detot...si nu mi-a picat fisa ( cu cap 2) decit dupa 2 min...au deschis cap 2 si la Berbecutzi unde mai scriu si s-a facut nishte confuzie la mine in cap
ma apucase "plinsu" si "promisiunile"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina constantin spune:

Asa Sorinush, ai vazut ca n-am inchis subiectul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SORINUSHU spune:

[P:] hihihi, am vazut



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Intrebare de baraj : ce le cumparati sotilor de Craciun?

Al meu sot de cate ori il intreb ce vreau sa-i cumpar , ce credeti ca imi zice? Ceva pentru calculator. Acum ma bate la cap cu o carte de programare, care costa 1 000 000 lei. Daca ii iau ceva din domeniul asta e cel mai fericit si eu nu i-am luat niciodata, nici nu prea ma pricep, da nici nu prea vreau.


Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SORINUSHU spune:

:)) si al meu a vrut de ziua lui o carte de PC, tot f scumpa, si atunci am cedat si i-am luat; acum nu-l mai intreb ii iau ghete de iarna direct, ca n-are ( nu mai sunt "bune" celelalte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corneliaa spune:

eu i-am cumparat deja ca nu mai avea rabdare...camera foto digitala de m-a dus la faliment!!!!


(35 sapt.)

Cornelia si bebe-strumf
http://community.webshots.com/user/corneliaa100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SORINUSHU spune:

:)) cat ai dat pe ea? de'asta mi-am dorit si io, si l-am pus sa o cumpere din Italia (am dat cu 12 mil mai putzin ca aici)cnd a fost plecat ( 1 luna)...
io zic ca e o investitzie buna o digitala, daca ai mijloace sa o cumperi
ti-am trimis mailuri


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corneliaa spune:

Vreo 15 mil......de-mi vine sa mor!!!! dar m-am gandit la copil si la pozele pe care i le vom face, ca altfel....nu pupa el. Acu vrea camera video si i-am zis ca ori isi ia in rate din banii lui de buzunar ori tre sa mai astepte vreo X+1 ani!!!!!!!!!!!!!


(35 sapt.)

Cornelia si bebe-strumf
http://community.webshots.com/user/corneliaa100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SORINUSHU spune:

hahahaha :)))))
io i-am zis de l ainceput " acum , ori digitala, ori cam video" peste cam tot atita x+1 ani ne vom lua si deaia...
pupicione la toate ragatzele
mai am 3 ore de servici si deja nu mai pooot



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

salutare nevestede it-isti!!!!!
De ce credtei ca nu am mai dat nici un semn de viata???????? Pentru IT-ist-ul familiei si-a luat concediu si bineinteles lucreaza zi si noapte. dar ma bucur pentru ca este in folosul visteriei familiei. (Daca imi permiteti expresia). Am vazut pe aici ca vb de kocuri si el este fan C. Strike si eu NFS 7. Nu prea pot sa mai stau pt ca i-am facut baita lui si trebuie sa pregatesc laptele ca altfel... de ma stie tot cartierul. sper sa mai pot intra si maine. va pupacesc pe toate.

P.S. Nu stiu ce sa-i cumpar.... IT-its-ului meu????!!!!

Alex Andrei (2 luni)

ana maria

Mergi la inceput