A trecut 1 ANISOR !

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

LA MULTI ANI, Alvaro!!! Sa cresti mare, sanatos, frumos esti deja, sa iti respectii parintii si sa-i iubesti asa cum te iubesc si ei!!!

Elena, esti o adevarata luptatoare!! Cred ca am citit de 6-7 ori povestea ta (prima parte) si de fiecare data plang...ai avut multa putere si convingere ce D-zeu e sus si e bun!!! Doamne, nu va doresc nimic, decat multa multa sanatate!!!


Claudia si Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Elena m-am bucurat nespus de mult cand am primit mesajul tau.Am stat si eu 7 ani in Pitesti dar viata iti ofera multe surprize pe care trebuie sa le acceptam uneori.Cunosc povestea voastra.Am citit-o de nenumarate ori si ma intrebam de fiecare data ce sanse are Mariuca mea la o astfel de operatie.Am citit mult pe acest site dar motivata fiind am scris foarte rar.Ma bucur ca minunea voastra Alvaro-Daniel este bine si ca va bucurati alaturi de el.Sper sa reusesc sa scriu si eu povestea Mariucaisi sa completez albumul.Sunt o incepatoare si-mi ia cam mult timp.Numai bine!!!!
Cristina si Mariuca(3septembrie2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Doamne Elena, prin ce-ai trecut!

Astept si eu un baietel, si-n fiecare moment descris de tine BEBE BOY mi se parea ca e al meu.

Sa va dea Dumnezeu toata sanatatea din lume, fericire maxima si sa nu mai treceti niciodata prin asa ceva! Va doresc tot binele din lume!

Si LA MULTI ANI, ALVARO!

Andy si 22+

http://pg.photos.yahoo.com/ph/andre_ea22/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eryka spune:

LA multi ani Alvaro sa cresti mare ,voinic ,sanatos si frumos .

Elena sa va bucurati de Alvaro mii de pupici ptr. mamica curajoasa


Eryka & bb-lina scumpa (03.iunie.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymellda spune:

Cu intarziere .. LA MULTI ANI !! Alvaro Daniel, pentru cei 3 anisori, si mult noroc in viata.

Alina si `copilu' de la 3 la 5 ani" Andra - Ioana

Mergi la inceput