Bebelusi de ianuarie-februarie 2004 (51)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

cred ca nu mi-a murit si ultimul neuron..La Multi Ani Olivia Karla!!!!

'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'

www.unet.univie.ac.at/~a0209879/botez.html" target="_blank"> Botez

Primele luni
Album2
Scumpetel

Iubi si Phillip (6.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_N spune:

Ieri am avut o zii minunata
Andreea a fost fff cuminte, a papat ffff bine ( si fructele si papica de pranz, lapticu cu cereale, iaurtel)
Ne-am plimbat aproape toata ziua... 3 ore in Carefour .. cumparaturi la greu (si bani la greu) am venit acasa unde gaza mea a dormit de la 13:45 pana la 17 . Apoi s-a trezit a papat si la 19 am plecat in Moll unde am prins concert cu Clas si Directia 5 . Dansatoare o face mama pe bb .. Nu-i mai stateau piciorusele si mainile si s-a culcat pe la 21:30 (spre 22) dar fara spectacolo si acum s-a trezit la 7 a papat si nanelu

Eu mi-s taaaaaare fericita de cateva zile incoace.. de cand sotul meu mi-a facut o surpriza lasandu-mi pe perna cand a plecat la serviciu o scrisorica
"
Fiecare clipa care a trecut nu s-a pierdut si s-a transformat in dragoste.. s-a transformat in casnicie... s-a transformat in familie..

Fiecare clipa care trece este un moment de fericire.. pentru ca sunt clipe alaturi de tine...

Te-am visat azi noapte , iubirea mea si eram cum suntem in fiecare zii.. indragostiti si fericiti...

Te simt aproape si cand sunt departe.. te simt in fiecare raza de soare, in fiecare strop de ploaie.. in fiecare adiere a vantului...

Iti multumesc ca esti asa cum esti si esti langa mine.
Te iubesc
"


Si nu ca nu mi-ar spune zilnic cat de mult ma iubeste si pe mine si pe Andreea .. Si imi aduce si flori.. Ce mai .. sunt



Cristiana si BB Andreea http://community.webshots.com/user/cristiana_negrila
http://community.webshots.com/user/andreea_negrila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_N spune:


M-am dus adineauri sa vad ce face gaza ...
Deschid usa .. patutu gol ...
Ma uit in pat si ce vad ... gaza pusa pe o perna in mijlocul patului si tati asezat intr-o rana de-a lungul patului ... faceau nani amandoi.....


Cristiana si BB Andreea http://community.webshots.com/user/cristiana_negrila
http://community.webshots.com/user/andreea_negrila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Cristiana, ce frumoooossss!!!

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helen spune:

Olivia Krala!

Otilica, da, normal, tot f jos si orizontala este taietura.. Nu am treaba cu operatia, am uitat de ea dupa o luna .. sa inteleg ca slabesc la talie si burtica in general, numai cu obdomene la greu? M-am tot apucat dar nu m-am tinut... am folosit si aparat din ala cu impulsuri electrice dar nici de ala nu m-am tinut.... Faza e ca eu mereu am avut diferenta mare intre solduri si talie (30 cm) ca si respectivele solduri sunt cam late asa ca nu par fara talie dar diferneta a mai scazut si daca masor sau daca stau in fund am doaua burti zdravene si in rest cam sclemberici. Asa nu-mi place....!

Helen siDan Cosmin (21 Ianuarie 2004)
Albumul nostru
Albumul comun cu bb-ii de ian-febr 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiachirila spune:

Buna dimineata!!!
Scumpului meu Dragos
Amalia
Sa cresteti mari si sanatosi!!!!!

Eu abia acum am reusit sa vin la calc, caci abia acum a adormit un pic Dragos. A dormit foarte rau asta noapte. Cred ca iese o masaluta. O sa scapam noi si de astea.
Cristina esti o norocoasa!!!! ai un sot foarte atent!!!!

Si noi mergem foarte bine de o manutza. Insa nu mai vrea in carut, vrea mai mult pe jos, mai ales daca mai sunt copii in jur. Eu vin rupta de oboseala de afara.
Superbe cadourile Babee, mai ales ca astea va doriti. Si eu sunt foarte practica in ceea ce priveste cadourile. De ce sa iau ceva ce nu foloseste niciodata? Si la noi a venit mosul. Dragos a primit o masina si galetusa cu forme si eu o bratara de argint superba. Trebuie sa ma duc sa vad ce primeste sotul meu, ca nu i-am luat nimic inca.

Azi pare foarte cald, asa ca dupa ce se trezeste Dragos, program de afara, cred cateva ore!!!!!!!

claudia si dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Buna Dimineata!

LA MULTI ANI, DRAGOS SI AMALIA!

Cristiana, pt. sotiorul tau! Sa dea D-zeu sa imbatranesti fericita alaturi de jumatatea sufletului tau! Bravo lui ca n-a risipit mirajul iubirii premariale. Majoritatea barbatilor dupa casatorie, desi isi iubesc consoartele uita ...sa le mai spuna acest lucru! De aceea, dupa casatorie, mai dezamagite sunt femeile decat barbatii de SCHIMBAREA in atitudine a partenerului. O data reduta castigata....se culca pe o ureche. Repet, desi sentimentele raman acelasi se pierde....MIRAJUL!

Bibi- ca de obicei in ultimele zile se dezbraca singurica de pantalonasi si ma striga(aaaa)...s-o schimb cand e kk-cita! Am tot amanat, dar se pare ca vom trece la olita!Doar are mama fetita mare! In rest se joaca tare frumos in patutul ei. Are un cosulet in care-i pun jucarioare relativ micute si pe care cu mare drag il rastoarna. I-am luat un set de forme geometrice de culori diferite(cuburi, paralelipipede, conuri, mingiute si cilindrii plini)cu care de asemenea se joaca non-stop! Desi este micuta, mos Nicolae v-a veni la ea pt ca surioara ei i-a spalat ghetutele deja! Nu putem sa le dezamagim...
pupici si o duminica placuta in continuare!

Tania cuAnduta(14sept'96)+ Bibi(14febr'04)

...poze Noiembrie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Ce linisteeee!!! Sunteti la cumparaturi de Mos?? Noi ne pregatim a plecam la intalnirea DC. Vine cineva? Am vazut ca am vorbit singura!

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2 spune:

Olivia
Dragos
Amalia




Anita si Rachella -17.o1.2004http://community.webshots.com/user/sugarbabe134

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

La multi ani, Amalia si Dragos Claudiu!!!

Anca si Matei (1 ianuarie 2004)

gasca MAO

va dorim Craciun fericit

Mergi la inceput