Mamici din Arad...??? (20)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

quote:
Originally posted by Claudelu

Gabi draga, ai incercat sa ma faci de kk?? BRAVO!! Sincer nici nu ma asteptam la altceva!!
Singurul lucru pe care pot sa-l fac acum e acesta:


Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul
Sarbatori fericite!




Draga Clau, se pare ca te-ai facut singura...


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stanamiorel spune:

quote:
Originally posted by Claudelu

Gabi draga, ai incercat sa ma faci de kk?? BRAVO!! Sincer nici nu ma asteptam la altceva!!
Singurul lucru pe care pot sa-l fac acum e acesta:


Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul
Sarbatori fericite!





Nu te-a facut ea de kk, te faci singura ! te-ai facut deja...dar asa e in bezna inculturii . Las' ca o sa cresti tu mare si treci si peste astea.
Cand nu ai o replica mai inteligenta "rostogolesti" niste tampitzei .. asta e !!!
Tot incerc sa-mi impun sa te las in durerea ta ... dar oamenii ca tine trebuie "palmuiti" pana :

- ori se tampesc de tot
- ori se trezesc la realitate.

mai incearca ...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Gabi eu am citit unde ai dat tu linkul,mai bine nu citeam.Cica sa vedem caracterul lui Clau ...,l-am "vazut" si pe al sotului tau.Mai mult nu are rost sa spun,decat ca ar trebui sa-si revizuiasca un pic vocabularul si sa gandeasca de doua ori inainte sa scrie asemenea prostii intelectuale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Mai fetelor mai! Nu pot sa cred ca va certati asa "in direct" aici.De ce nu va lamuriti pe PM?
De multe ori la suparare ne spunem vorbe urate,dar eu cred ca ne pare rau pana la urma de ceea ce spunem.Nu cred ca are rost si nici nu-i frumos sa va jigniti aici.
Nu va suparati pe mine ca am scris asta,dar am ramas cam "socata" de ceea ce am citit.


Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Mda,nu-i buna cearta da nici jignirile nu sunt bune.Eu consider ca te-ai luat degeaba de Gabi,Clau si de la un timp te-ai facut cam rautacioasa.Initial am crezut ca e o intimplare dar imi pare rau sa recunosc asta.Inainte nu erai asa.Te superi tare repede si uiti ca se combat idei si nu persoane.

Alina si bebe Dragos
http://www.inarad.ro/dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Voi ignora toate mesajele care mi-au fost adresate si este optiunea fiecaruia daca mai doreste sau nu sa posteze aici...eu una n-am de gand sa ma retrag, atata timp cat nu consider ca am facut rau cuiva...iar in ceea ce priveste "rautatea", va rog sa va masurati cuvintele pentru ca n-am jignit pe nimeni si nici nu m-am luat de cineva pe aici...mi se pare ca suntem la gradi, ca ne certam ca si niste copilasi fara minte...si nu ma poate impiedica nimeni si nimic sa am o parere personala...
Am doar o intrebare la Gabi...as dori sa stiu de ce considera ca eu m-am luat de ea atunci cand am postat despre Loredana???
Pentru mine acest subiect este inchis!!!


Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul
Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

De acord cu tine.Si ceea ce am scris eu e o parere a mea care nu este obligatoriu sa fie in concordanta cu celellate.Nu am intentia sa jignesc pe nimeni dar consider ca intre prieteni ne putem trage de mineca atunci cind "sarim gardul" ca de aia sunt prieteni.Sau trebuie doar sa ne periem?

Alina si bebe Dragos
http://www.inarad.ro/dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Imi pare rau, dar eu ma retrag de la acest subiect...
nu mai am nimic de spus... decat ca mi-a lasat un gust amar!
Va doresc numai bine!

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Mai fetelor, aici trebuie sa ne simtim bine, nu sa ne scoatem ochii ca prostii. Eu zic fara suparare ca toate persoanele implicate au partea lor de vina.
Gabitza, nu te retrage, tu saraca de tine nu ai nici o vina decat ca vrei sa stai alaturi de sotul tau...
Clau, tu esti veche pe forum, ar trebui sa fi ma inteleapta.
Ok, gata cu subiectul asta, orice as spune nimeni nu va recunoaste ca a gresit.
Alina M, multumim de intrebare, Vladut e mult mai bine, mai are mucisori si mai tuseste dar in rest e OK, vesel, mananca, doarme ceva mai mult si nu se mai trezeste des noaptea.
Alina, ce-ti face degetelul?

Diana & Vladut (16.05.2004)
Vladut 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stanamiorel spune:

quote:
Originally posted by anto

Gabi eu am citit unde ai dat tu linkul,mai bine nu citeam.Cica sa vedem caracterul lui Clau ...,l-am "vazut" si pe al sotului tau.Mai mult nu are rost sa spun,decat ca ar trebui sa-si revizuiasca un pic vocabularul si sa gandeasca de doua ori inainte sa scrie asemenea prostii intelectuale.



eh acum , si tu !
Pe tine nici macar nu ma pot supara ... ai scris 2 randuri si n-ai spus nimic.Cate vorbe ai schimbat tu doamna cu mine sa stii ce caracter am !
Deocamdata ...te ignor.
Ai baut un pahar de vin eu 2 beri intr-un birt la o intelnire a mamicilor, si asta a fost tot.Hai sa nu ne riscam in afirmatii periculoase ...

Cat priveste retragerea sotziei mele ma face sa ma gandesc sa vin si eu cu o contributie la subiectele voastre !
Asa ca ati scapat de Gabi si v-ati ales cu mine!
Tot raul spre si mai rau !

Serios , nici eu nu port pica nimanui cu atat mai mult tie Claudelu ... te cunosc cu vreo 3 "cuvinte" mai mult ca pe Anto, dar ce e drept e drept....si pana la urma orice spitz in cur e un pas inainte !!!

As dori daca se poate sa schimbati titlul topicului de acum incolo in "Mamici de Arad si un tatic" ..ca nici discriminarea asta nu e buna . Promit cand se scriu lucruri de la brau in jos , sa nu ma uit.

Si acum sa revenim la ale noastre !
Tudor doarme; tocmai am venit din oras ...afara ploua ! I-a placut.
Orasul e frumos impodobit !
Mama lui Tudor scrie ceva la calculator , precis nu pe "desprecopii".

In rest va salut pe toate .O sa treaca putin pana o sa invat toate numele voastre, dar o sa ma straduiesc !

papa fetelor, mai vorbim , acum am de lucru ca am pierdut toata ziua ca un fraier scriind prostii !!!
Cer scuuuuze daca am suparat pe cineva !!! Nu promit ca nu o s-o mai fac. Dar cu siguranta voi avea un motiv itemeiat !




Mergi la inceput