balante (dez)echilibrate (6)

balante (dez)echilibrate (6) | Autor: ticka

Link direct la acest mesaj

Au inchis subiectul vechi www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34206" target="_blank">balante (dez)echilibrate (5)
Continuam?

www.balantzedc.go.ro" target="_blank">Balantze DC!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns n/a spune:

Pai cum sa nu continuam? Taman acu' cānd ma trezii si io?!
Continuam!!!!
Īn legatura cu laptopul meu de pe insula...sārma de agatat īn palmier nu e un al doilea obiect. Face parte din laptop...asa cum fac parte si microfonul, webcamul, bateria solara........

http://www.warnerchappell.com/audio/ram/3014250.ram

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

pacat ca ati dat raspunsul cu obiectul pe insula, ca io tocmai voiam sa ma inscriu pe lista cu un vibrator (si furai ideea ta Vera si ma gandeam sa-l dotez cu o baterie solara )... foarte buna ideea cu laptopul, mai ca-mi vine sa renunt la obiectul meu in favoarea lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Mai,mai s-o fii inchis subiectul vechi,dar intrebarea mea ramane valabila,asa ca va rog sa raspundeti:
-Cand plecati pe insula ,ce faceti cu,copiii???
Ca la VIBRATORRRR repede v-ati gandit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

pai numa' daca nu ma duc gravida pe insula ... ca am inteles ca cei care au copii nu pot sa si-i ia cu ei (ca doar nu sunt obiecte)...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Bine,bine si cat aveti de gand sa stati pe insula fara copiii,ca eu una nu prea rezist fara ei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

io inteleg ce vrei sa spui, ca daca nu ne alegem barca - acolo o sa intepenim su laptop si cu vibrator cu tot... deci daca nu ne duce capu' ce sa alegem cu noi pe insula, mai bine sa stam acasa ... ca riscam sa nu ne vedem copiii poate se milostiveste tatal si ii aduce in vizita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n/a spune:

Mey...da' nu va spusei ca laptopu' meu are de toate? Webcam, microfon, baterii solare, sārme si antene...joystick vibrator...

http://www.warnerchappell.com/audio/ram/3014250.ram

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdynaB spune:

saliu fetele,
ma inscriu si io....i voie???

Adyna si Selina bambina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Bine ai venit Adina,e loc si pentru tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

quote:
Originally posted by Cary

Bine,bine si cat aveti de gand sa stati pe insula fara copiii,ca eu una nu prea rezist fara ei?


Las ca o zi de pauza nu strica. parol!!!!
Ieri a fost una dintre cele mai romantice zile: lumanari, flori, mancare buna, desert de vis, muzica si Sandica care a plecat la o zi de nastere. Deci ingredientele succesului pentru o zi in doi! Recunosc ca abia asteptam sa vina si sa suflam in lumanari impreuna...dar a fost..de vis

www.balantzedc.go.ro" target="_blank">Balantze DC!

Mergi la inceput