Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  In unul sau in doi... mergem mai departe!

Cum l-ati cunoscut pe marele "el" ?

Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 9

membru veteran szivarvany

23966 Mesaje

Link direct la acest mesaj  Arata profilul Adauga semn de carte la mesaj Trimite szivarvany un Mesaj Privat  Reply with Quote

Cum l-ati cunoscut pe marele "el" ?

Sunt curioasa sa aflu cum vi-ati cunoscut actualul sot, prieten, iubit, amant, adica pe marele "el", in ce imprejurimi si cum v-ati indragostit de el ???

Leoaicele Daria & Giulia (16.08.2004.)
"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"
http://community.webshots.com/user/giulia16
      (0 aproba) (0 dezaproba) |

Editat de - szivarvany on 09/11/2004 15:48:35

anangel_lexi

9614 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui anangel_lexi Adauga semn de carte la raspuns Trimite anangel_lexi un Mesaj Privat
O sa radeti daca o sa va spun ca eu l-am cunoscut pe Cristi pe Mirc, jucand trivia? Sper ca nu. Asa ne-am cunoscut. Ne intreceam care sa raspunda mai repede si mai bine la intrebarile de pe trivia si asa am intrat in vorba. La inceput ne-am luat la harta, el ca sunt infumurata ca am impresia ca le stiu pe toate (i-o cam luam inainte la raspunsuri ), eu ca e rau, ca agata fete pe net, etc. Pana la urma m-a convins sa ne intalnim si dupa aceea a inceput sa ma invite ba la film, ba in parc, ba la pizza...Nu stiu exact cand m-am indragostit, cred ca in momentul in care m-a luat prima oara de mana si tremura de emotie:)))

I wish I were an angel...
Mergi la inceput

membru veteran szivarvany

23966 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite szivarvany un Mesaj Privat
Atunci vor rade si de mine, Anangel, ca si noi ne-am cunoscut prin intermediul internetului, adica dadeam ture la acelasi net-caffe`

Leoaicele Daria & Giulia (16.08.2004.)
"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"
http://community.webshots.com/user/giulia16
Mergi la inceput
smillaraaq
smillaraaq

878 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui smillaraaq Adauga semn de carte la raspuns Trimite smillaraaq un Mesaj Privat
Pe Yahoo Messenger

Da' eram si colegi de servici, asa ca relatia a trecut destul de repede la "face to face".

www.terrapininc.com/Dental/Smile%20Crocodile.jpg" target="_blank">Smilla crocodila
Mergi la inceput
ticka
ticka

1671 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ticka un Mesaj Privat
wow! asta da! eu nu ma mai bag, ca e prea banal - am fost in aceeasi clasa in liceu, se pune? sau e numai cu interneala pe-aici?

www.balantzedc.go.ro" target="_blank">Balantze DC!
Mergi la inceput
aissa
aissa

7840 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite aissa un Mesaj Privat
Noi ne-am cunoscut prin intermediul primului meu prieten.
Acesta a plecat in armata, eu am rupt relatia cu el (abia asteptam). Cand s-a liberat a venit cu speranta sa reluam relatia, dar a facut marea greseala de a imi prezenta un coleg de armata care se dovedise a fi si vecin de cartier cu noi. Mare greseala, pentru ca m-am indragostit de el si nici acum nu mi-a trecut. Am fost prieteni din 1989 pana in 1995 cand ne-am casatorit si sper sa o tinem asa o eternitate.

Alexandra

Cristina, sper o viitoare mamica de ghemotoc mic-mic
Mergi la inceput
adda
adda

1304 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite adda un Mesaj Privat
Ne-am cunoscut la facultate...am fost colegi de grupa.

"Fiecare lucru are frumusetea lui, dar nu oricine o vede." - Confucius
Mergi la inceput

Fiquelle

2035 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiFiquelle Adauga semn de carte la raspuns Trimite Fiquelle un Mesaj Privat
Si eu tot datorita tehnologiei...Netul sa traiasca...noi ne-am cunoscut pe un site care se cheama "Cauta-ma", un site de intalniri, prietenie, corespondenta; eram singura de relativ putin timp, ma despartisem de fostul prieten, eu am postat, el mi-a scris, ne-am intalnit si din seara respectiva nu a mai trecut o zi fara sa ne vedem, iar dupa 3 luni ne-am casatorit! Ne-a potrivit Dumnezeu bine!Acum suntem tare-tare fericiti ca o avem pe Sofia...

Mada si Sofia Maria, 3 luni
Mergi la inceput
flori76
flori76

3019 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite flori76 un Mesaj Privat
Intr-o excursie de 1 MAI

Flori
Mergi la inceput
miau-miau
miau-miau

1071 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite miau-miau un Mesaj Privat
cred ca intr-o vineri pe 13
Mergi la inceput
Elenalove27
Elenalove27

3197 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiElenalove27 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Elenalove27 un Mesaj Privat
Pe chat

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19603" target="_blank">Povestea lui Alvaro-Daniel
web1-www.picturetrail.com/Elenalove27" target="_blank">web2-web3-
Halloween

Mergi la inceput
Pag. din 9 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com