Mamici din Arad...???(18)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi,o sa-mi cumpar si eu tinctura de echinaceea.Eu stiam ca e buna pentru imunitate.

quote:
Linda, tu esti sora cu Diti???

Li e sora cu Claudiak cu care a fost la intalnire la Perla,care o are pe Vanessa,nu cu Dita care a venit acum la mamici din arad.Poate ai inteles sau poate n-am inteles eu ce ai zis tu.

Cristina iti spun de-acum LA MULTI ANI! Toate cele bune si sa fii fericita alaturi de sotul tau si de fetite.
Sa fii vesela maine,sa nu fii suparata de ziua ta.

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Fetelor din pacate colegul meu e mai rau. A intrat in coma azi pe la ora 3. Mai mult nu stiu decat ca a facut accident cerebral.
Alina M sa stii ca avea tensiunea mare in general. Mai bea si cafea cam 1/2 litru pe zi si fuma mult. De stres ce sa mai vorbesc... Ma rog la D-zeu sa faca cum stie el mai bine.

D-zeu sa-i odihneasca pe toti cei decedati. Imi cer scuze daca am atins un subiect sensibil.

Doctorita mi-a dat Ferrum Hausmann (2x5 ml/zi) si Bilobil (2x1/zi). Tensiunea am avut-o azi la masurare 99 cu 59. Eu in general am tensiunea mica. Mi-a mai dat o trimitere la Euromedic pt o ecografie coloana cervico-dorso-lombara. Asta pt ca am niste dureri de cap uneori de nu mai stiu ce sa fac si am si ameteli. Am impresia ca am doua vene ingrosate la ceafa si ca stau sa explodeze. Mi-a spus ca s-ar putea sa am spondiloza c-d-l. Abia miercurea viitoare la 21:30 am gasit loc pt programare.


http://community.webshots.com/user/flaviaramona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaG spune:

Flavia,pt. mine nu ai atins un punct atit de sensibil.Eu sunt obisnuita ca nu imi mai aduc aminte de tati desi citeodata mi-e tare dor de el.Dumnezeu sa-i odihneasca in pace.Eu sper pt. colegul tau sa se faca bine.Stiu ca ii greu.Eu numai ziceam ce rea ii citeodata viata.Vine atunci cind te astepti mai putin.
Gabi,cu Claudiak sunt sora,dar eu ii spun Diti,sa nu o incurcam cu Clau.
Eu va doresc la toate bolnavioarele si bolnaviorii insanatosire grabnica si va pup mult de tot.

LindaG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:


Cristina
Sa-ti de-a D-zeu toata fericirea de pe lume!!!


Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaG spune:

CRISTINA

LindaG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dita spune:


La multi ani Cristina!
Iti doresc multa sanatate, fericire, implinire si sa va bucurati de fetitele voastre.Sa ai o zi frumoasa!

Fetele care sunteti bolnavioare va doresc insanatosire grabnica si aveti grija de bebei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Cristina, La multi ani si multa sanatate!
(cati ani ai implinit? 32?)

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina M, stiam ca Linda ii zice la Claudia- Diti, dar nu am stiut ca e sora ei. Linda, dar voi nu semanati deloc, asa mi se pare!! Nici nu m-am gandit ca sunteti surori!
vreu sa iti mai spun ceva, legat de echinaceea. Daca te doare gatul sa faci gargara tot cu 15 pic x 3 ori /zi. eventual daca vrei sa-i dai si lui dragos, sa intrebi la Natura cate picaturi sa-i dai .

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

ceau,fetelor;noi abia acum ne-am mutat in Arad,dar nu avem deocamdata net,asa ca voi scrie mai rar;suntem bine,Alesio a crescut,are 5 kg,numai ca e cam prapadit puiutul;
problema e ca nu l-am inscris deocamdata la pediatrul,si nu stim unde sa-l inscriem,astept ceva sugestii de la voi;
ceau,Ioana si Alesio(1 luna si 2 zile)

http://photos.yahoo.com/pufymic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Bine ai revenit printre noi Ioana! Pupici tie si lui Alesio grasunelu'. Sa ne pui poze sa il vedem.
In ce zona stai in Arad? Daca stai in Micalaca stiu o dr.pediatra foarte buna si are multi bebelasi inscrisi,doctorita Tatucu.
Toate cele bune si sa cresti mari si cuminti!

Flavia,cum se simte colegul tau?


Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput