bona buna gospodina ma ajutati?

bona buna gospodina ma ajutati? | Autor: petrutz

Link direct la acest mesaj

Va rog ajutat-ma sa gasesc o persoana buna gospodina. Mor si nu o mai tin pe cea de acum. Scrieti-mi la reclama sau pe forum.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

c'est toi, www.reclama.ro/" target="_blank">petrutz?!

sau e o coincidenta adresa asta de mail ntz ntz ntz

quote:
Va rog ajutat-ma sa gasesc o persoana buna gospodina. Mor si nu o mai tin pe cea de acum. Scrieti-mi la reclama sau pe forum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrutz spune:

Orice poate fi reclama? Am si eu un copil, il chiama Petrutz, poate fi vazut in album si caut o buna gospodina. Mai nou folosesc o alta adresa de e-mail dar pentru linistea dvs. voi reveni si la cea veche petrutz@xnet.ro . Sper ca nu e reclama pentru Connex.. ?!?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Pai pe acest forum esti cunoscut ca patron de gradinita particulara. Iti cauti bona personala (desi ai gradinita) sau incerci sa faci angajari pentru firma/gradinita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrutz spune:

UN mare patron! Gradinita are 12 locuri toate si a fost facuta si pentru copilul meu. Inmultiti o medie de 100 euro cu 9 si scadeti chetuielile sa vedeti ca este non-profit. Bona ne este necesara dupa program si Sambata iar in timpul programului de gradinita face curat si mancare. Sper ca nu sunteti comunisti si sa reactionaticu patronii. Sunt altii care ne multumesc pentru ceea ce facem. Daca forumul e doar pentru parintii care nu sunt patroni sa-mi spuneti, nu mai intru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Ok, ok, am inteles, deci era bona pentru acasa. Scuze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

si eu iti prezint scuzele mele! si mie mi s-a parut straniu ca un patron de gradinita sa caute bona!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrutz spune:

Nici o problema!
Site-ul mi se pare grozav si asta datorita voua.
De acum o sa fiu mai atent cu ceea ce pare sa fie reclama!

Mergi la inceput