Gradinita [u]de stat[/u] cu program permanent

Gradinita [u]de stat[/u] cu program permanent | Autor: adicristea

Link direct la acest mesaj

Buna ziua,

Am o problema (ma rog, inca nu e) in sensul ca nepotul meu (totusi, ca un fiu pt mine) va face 3 ani la vara si trebuie dat la gradinita. Pana acum a fost la cresa cu program saptamanal. Vreau sa stiu daca exista gradinite cu program saptamanal, daca ati avut copiii dati acolo, rude/cunostinte, eventual un telefon al gradinitei.
Singura gradinita de acest gen pe care am gasit-o pe net a fost una in sectorul 1 careia nu i-am gasit adresa.

Va multumesc, Adrian!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danna2002 spune:

quote:
Initial creeata de adicristea

Buna ziua,

Am o problema (ma rog, inca nu e) in sensul ca nepotul meu (totusi, ca un fiu pt mine) va face 3 ani la vara si trebuie dat la gradinita. Pana acum a fost la cresa cu program saptamanal. Vreau sa stiu daca exista gradinite cu program saptamanal, daca ati avut copiii dati acolo, rude/cunostinte, eventual un telefon al gradinitei.
Singura gradinita de acest gen pe care am gasit-o pe net a fost una in sectorul 1 careia nu i-am gasit adresa.

Va multumesc, Adrian!



eu stiu una in sct I cu program prelungit adica pana la ora 16.de pe la ora 7 sau 8...cu program permanent nu stiu...daca vrei info despre acea gradinitza ...anuntza ma!:)

danna2002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Este una cu program saptamanal in sect 6, pe Bv Iuliu Maniu, vis-a-vis de Politehnica, langa clinica Doris.

Lavinia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adicristea spune:

Multumesc pt raspunsuri. Intr-adevar, nu ma intereseaza una cu program prelungit pt ca imi/ne este greu sa il iau/luam si sa il duc(em) in fiecare zi. Ce am uitat sa scriu este zona in care as prefera: Eroii Revolutiei, Giurgiului sau, in cel mai rau caz, in zona Mall-ului din Vitan. Insa, pana la urma, sunt bune orice fel de zone, in cazul in care nu gasesc nimic in acestea 3.
Inca o data va multumesc pt raspunsuri si, daca mai aveti si alte propuneri, v-as ruga sa le postati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_antoaneta spune:

Buna!
stiu o gradinita in sectorul 4 aproape de Sellgros Metalurgiei parca pe strada Aliorului.Nu stiu mai multe date.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu_mirela spune:

da este pe strada aliorului si este cu program saptamanal, adica de luni dim pana vineri seara. am avut si eu fetita la aceasta gradi am fost tare multumita de colectivul de acolo (au mancare f buna)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu_mirela spune:

este gradinita nr. 64

stai sa-ti dau nr de telefon:4990693

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu26 spune:

Gradinita de care ai nevoie trebuie sa aiba progrtam saptamanal sau grupe de acest tip. In zona Mall Vitan gasesti o gradinita (255) pe Energeticienilor. Atentie, cineva zicea de gradinita 64 = aceasta nu are grupe cu orar saptamanal, desi este o gradinita foarte bunasi bine doatata. In zona Eroii Revolutiei nu ai sa gasesti asa ceva, cea mai apropiata ar fi Gradinita 62 sau eventual 228, acestea fiind ambele foarte apropiate de zona Giurgiului. Oricare dintre cele doua Gradinite este la fel de buna si personalul este cam la fel de calificat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu26 spune:

Gradinita de pe strada Aliorului are orar saptamanal, dar de fapt este gradinita 264 si nu 64. Oricum, este mai aproape de zona Giurgiului Gradinita 62. Trebuie sa verifici daca 228 are sau nu anul acesta grupe de saptamanal.

Mergi la inceput