balante (dez)echilibrate (5)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by ticka
Elutza, mersi frumos pentru raspuns, nu am gasit ace cu tzucurashi, am gasit ace simple negre care au o forma deosebita si sunt lungi de 15 cm (chiar ace ace - foarte decorative). Costumul meu e din saten lucios negru si mi-am luat margele bordo si o floare bordo ca sa o prind de geanta. Sacoul are gulerul in stilul rochiilor pe care le aratasem. Mai caut poze cu coafuri, poate poate gasesc ceva.



ticka, i love your style! si mie imi plac acele de par japoneze, dar am un par de kko care nu sta nicicum nici impuscat!

sa ne pui poze, da?!


speranta, la multi ani!!!

1000 de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Elutza scumpo,sigur ca nu m-am suparat,caci stiu ca toate v-ati gandit la mine,cu siguranta daca puneam pe site si nr.noastre de telefon,iti dai seama ce GARA de NORD era la mine!!!!
Bine ca sotul e sanatos tun si n-a patit nimic.


Din diverse motive(calculator,internet,treburi,copii,job)nu putem aparea aici zilnic sa semnam condica si nimeni nu ne omoara,asa ca trebuie sa IERTAM si astfel lumea va fi mai FERICITA,cum a spus SALMIDA.
Mereu trebuie sa cautam partea buna a raului care ni se intampla,caci poate fi si mai rau( ce am scris aici nu are legatura cu Elutza,).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

gandacelu promit sa ma prezint saptamana viitoare cu poze

www.balantzedc.go.ro" target="_blank">Balantze DC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Am gasit cateva coafuri care-mi plac www.balantzedc.go.ro//v.html" target="_blank">click aiciin special prima cu crin. Acele pe care le-am luat sunt exact ca in ultima poza (acul se vede, dar din pacate coafura se vede mai putzin)

www.balantzedc.go.ro" target="_blank">Balantze DC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

feteleeeeeeeeeee ia uite www.fact-index.com/l/li/list_of_historical_anniversaries.html" target="_blank">acia ce-am gasit!

ticka, sunt faine toate coafurile, mami... ultima din poza esti... TU?! daca nu esti, seamana cu tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

quote:
Originally posted by gandacelu

feteleeeeeeeeeee ia uite www.fact-index.com/l/li/list_of_historical_anniversaries.html" target="_blank">acia ce-am gasit!

ticka, sunt faine toate coafurile, mami... ultima din poza esti... TU?! daca nu esti, seamana cu tine



cool! da uite ce patzesc! ma uit si eu repede la ziua mea si in lista de Births ia vezi ce gasesc 1936 - Andrei Chikatilo, Russian serial killer , cei asta fratzilor??? eveniment de pus pe lista? ma uit si pe 15 octombrie si dau de un war criminal brrrrr!

Din pacate in poza nu sunt eu , da e faina tipa, imi place. Incerc si eu sa ma machiez la fel, poate incep sa seman :)

www.balantzedc.go.ro" target="_blank">Balantze DC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina Stan spune:

LA MULTI ANI, Speranta!
Sa ai mareu Zambetul pe buze, cam asa...
Sa fii cat mai des langa cel mai Drag tie,
Sa te copilaresti cat poti, ca sa fii vesnic Tanara
Sa te bucuri de cei mai buni Copii din lume
Sa ai parte de multi Prieteni
Sa fii mereu o Balanta cat mai echilibrata


P.S. Hi, hi, sa stii Dana ca asa m-am rugat si eu ca sa vin in USA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Hop si eu...bine ca am prins inainte de miezu' noptii...
La multi ani Speranta !!!

Andreea si Vlad
http://community.webshots.com/user/vladstefan2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Steluta spune:

Iata ca si azi vom petrece!! Ce imi plac aniversarile astea!!

ELIZA !!!
SALMIDA !!!



Steluta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

LA MULTI ANI! Eliza si Salmida,sa fiti sanatoase,fericite si iubite,sa aveti parte numai de bucurii alaturi de cei dragi.
si.

Mergi la inceput