Cum dansam la nunta?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Poti alege o rochie care-ti place si daca nu vrei sa fie pe cadru de sarma, iti pot pune multe randuri de tul mai gros ( e mai tzeapan) si mai subtire. In general orice casa de moda sau magazin de rochii (cu exceptia catorva)accepta orice modificari dorite de client.Poti alege fusta de la o rochie si partea de sus de la alta, de exp. Rochia mea nu a avut cercuri, a avut multe straturi si nu am avut probleme la mers, nu mi s-a incurcat printre picioare, nimic.
In general rochia se cumpara oricum fara cadru, ala il iei separat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niccostea spune:

Bun gasit dragelor!
Problema asta cu dansul o am si eu. Si mai ales cu valsul miresei, ca deh...doar de-aia ii zice ca e al miresei, ca sta toata lumea si se uita la ea (ca altceva mai bun nu au ce face...)
Am auzit ca ar exista mai ales prin capitala noastra draga ceva profesori de dans speciali pentru asa ceva. Stiti ceva?
Multam fain! Si sa aveti o nunta frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle_2004 spune:

Nici eu nu sunt o buna dansatoare. Asa ca pt vals am luat lectii si a iesit foarte bine iar pt hore (care au fost foarte putine ca aveam mult tineret printre invitati) m-a ajutat rochia

niccosteadaca vrei nr. tipului cu care am facut eu vals sa-mi spui (oricum stie si latino si altele daca te intereseaza). Eu am fost multumita: am fost la el fara sa fiu in stare sa fac 2 pasi si dupa 5 sedinte de cate o ora stiam sa dansez vals

AnaMaria

quote:
Originally posted by niccostea

Bun gasit dragelor!
Problema asta cu dansul o am si eu. Si mai ales cu valsul miresei, ca deh...doar de-aia ii zice ca e al miresei, ca sta toata lumea si se uita la ea (ca altceva mai bun nu au ce face...)
Am auzit ca ar exista mai ales prin capitala noastra draga ceva profesori de dans speciali pentru asa ceva. Stiti ceva?
Multam fain! Si sa aveti o nunta frumoasa!

Mergi la inceput