Joc: Reusiti sa evadati??? (continuare)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Deci ala cu posterele e ultimu' nivel ?
Cum iei indiciile aici?

Andreea si Vlad
http://community.webshots.com/user/vladstefan2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

nu mai joc, nu va suparati, alea care-mi plac ma omoara la nerv, iar celelalte... ma lasa indiferenta!

imi placuse ala cu rata-n canion, dar nu mai stiu pe unde-am luat-o prima oara si m-am dezumflat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Vezi la ala cel mai din stanga ca are geamul spart si iei osul din mana lui si cu ajutorul osului spargi toate geamurile.
Gandacel, eu am ramas blocata in canion pe o bucata de potecuta. intr-o parte curgea apa si intram pe un culoar si urcam niste scari, invarteam de-o manivela da nu se intampla nimic, iar in partea cealalta se rupsese o treapta si nu mai puteam sa trec pe acolo... Asa ca renuntai...
Na ca ma facushi sa intru iar...

Andreea
Life it's like a box of chocolates. You never know what you gonna get!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

asa am patit eu a doua oara! dar prima m-am plimbat fff mult, m-am cocotat, a fost atat de misto de nu pot zice! dar habar n-am pe unde-am luat-o! si prin apa am mers!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Nu prea mai am rabdare...cum umblu in valiza ? Si cavaleru' in armura ce face ?

Andreea si Vlad
http://community.webshots.com/user/vladstefan2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Ca sa umbli in valiza iti trebuie o cheie pe care nu mai stiu de unde o iei.
Pe fereastra, Gandacelule, pe fereastra si cobori pe niste scari.


Andreea
Life it's like a box of chocolates. You never know what you gonna get!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crism spune:

eu am luat-o de la capat in camera viridiana si tot nu ma lasa sa iau bricheta de sub cosul ala afurisit!

Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si Elena Maria 1 an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crism spune:

HAHA! am luat bricheta!!!!

Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si Elena Maria 1 an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by crism

HAHA! am luat bricheta!!!!

Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si Elena Maria 1 an.



cum ai luat-o ca eu ma chinui de ieri si nu reusesc...culmea e ca prima oara cand l-am jucat am luat-o din prima

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crism spune:

claudia, pune cd ul in locul lui, si uita-te la toate lucrurile alea, adica apasa pe ele ca ala e secretul. Apoi incearca din nou. Eu m-am lasat pagubasa ca nu stiu ce sa fac cu ele acuma, am gasit tot ce au cerut dar nu merge. Sunt in camera albastra si am ramas si acolo blocata!

Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si Elena Maria 1 an.

Mergi la inceput