Joc: Reusiti sa evadati??? (continuare)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Pai la mine au mers cablurile la comp. Si in sertarul din dreapta o scrisorica de amor...Cartea roz e in biblioteca.

Andreea si Vlad
http://community.webshots.com/user/vladstefan2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

quote:
Originally posted by gandacelu

care cuburi ca ma-nnebuniti!


Apasa pe tabloul din dreptul proiectorului. Se va deplasa si vei gasi o caramida.


Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Daca folositi cheia galbena deschideti sertarul drept unde se afla a doua scrisoare!

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

bun! si restul cartilor? ce e cu codul din cartea roz?
arboria, nu ne spui??????????;(((((((((((((((

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by arboria

quote:
Originally posted by gandacelu

care cuburi ca ma-nnebuniti!


Apasa pe tabloul din dreptul proiectorului. Se va deplasa si vei gasi o caramida.


Julia



Ori sunt dusa ori proasta, ca eu nu gasesc nici un tablou in partea dreapta a proiectorului


Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Cd-ul nu este pentru pc ci pentru proiectorul din cealalta incapere!!!

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

mey io l-am luat de 2 x de la zero ca am apasat din greseala pe reclamele lor beax!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

quote:
Originally posted by Claudelu

quote:
Originally posted by arboria

quote:
Originally posted by gandacelu

care cuburi ca ma-nnebuniti!


Apasa pe tabloul din dreptul proiectorului. Se va deplasa si vei gasi o caramida.


Julia



Ori sunt dusa ori proasta, ca eu nu gasesc nici un tablou in partea dreapta a proiectorului






Tabloul DIN DREPTUL proiectorului, din stanga lui


--------------------------------------------------------------------------------
in biblioteca ati vazut 4 carti, fiecare cu cate un an si un nume 1642 Louis, 1804 Napoleon, 336 Alexandre, 800 nu-stiu-ce. in cartea roz va apare pe primul rand un rand de coduri, il alegeti pe cel care se potriveste din lista de mai sus. apoi apare al doilea rand, din care iar alegeti codul potrivit etc. si apoi se deplaseaza biblioteca.


Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Si eu am patit la fel!!!

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Arbori , am gasit amandoua cuburile!!!

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput