Joc: Reusiti sa evadati???

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by Claudelu

L-am luat de la inceput, ca nu m-am putut rabda...
Gandacelule, de unde sti ca ala e cifru, ca l-a mine nu se deschide!


Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC





la picioarele skeletului, mey e lantu de la bicicleta... dar ce facem cu foaia cu zarul desfasurat???????????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Eu nu mai pot scoate bricheta de sub gunoi...futuii, ce ma enerveaza!!!Pipalacu' lui de joc!!!

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Ai deschis caietul rosu din dulap ? La sfarsit e un cd pe care-l pui in carcasa pe care o asezi pe raft langa betisoare.
Cand s-a dezvelit scheletul patura s-a adaugat indiciilor...Daca te uiti la ea (about item) si dai click apare o cruce verde ...ati ajuns aici?

Andreea si Vlad
http://community.webshots.com/user/vladstefan2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by gandacelu

quote:
Originally posted by Claudelu

L-am luat de la inceput, ca nu m-am putut rabda...
Gandacelule, de unde sti ca ala e cifru, ca l-a mine nu se deschide!


Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC





la picioarele skeletului, mey e lantu de la bicicleta... dar ce facem cu foaia cu zarul desfasurat???????????????



Pai tocmai pe pagina cealalta, am spus ca mi s-a resetat calculatorul si a trebuit sa o iau de la icneput!!!S-a dus pe apa sambetei toata munca mea!!!

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crism spune:

eu am ajuns, dar nu pot sa iau bricheta ca mama lui de cos nu se misca... Stiti ca mai sunt hartii pe sus pe pereti?

Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si Elena Maria 1 an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

ati observat? cadavrul e de... azi!

ce chestie... cum e deja numai os? hmmmmmmmmmmmm

astia suntem noi care-am ramas acia si luam pastile, v-am zis io, pana...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by crism

eu am ajuns, dar nu pot sa iau bricheta ca mama lui de cos nu se misca... Stiti ca mai sunt hartii pe sus pe pereti?

Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si Elena Maria 1 an.



Cristina, cred ca sunt vreo 2!!! Nici eu nu pot ridica cosul ala afurisit, ca-mi vine sa-l ridic cu mana!!!

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

de ex, berea=la indicii zice ca nu mai rece, iar in jurnal zice ca o bere care nu e rece "nu poate fi numita bere"

care-i spilu?

cred ca jurnalul trebuie studiat mai atent!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Daca luati jurnalul din dreapta apare o cruce verde cu niste cifre ca si la zar,oare alea sa fie de fapt cifru de la schelet???si dilema cea mare e ca sunt 6 cifre, pe care le iau???

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by Claudelu

Daca luati jurnalul din dreapta apare o cruce verde cu niste cifre ca si la zar,oare alea sa fie de fapt cifru de la schelet???si dilema cea mare e ca sunt 6 cifre, pe care le iau???

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC





unde apare, ca mie mi-a aparut pe patura!

ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i-am prins! ljywt3fcljgtwqlk

Mergi la inceput