Joc: Reusiti sa evadati???

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crism spune:

codul este acelasi la toata lumea, pe mine nu ma lasa sa deschid, zice ca nu sunt numerele corecte...

Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si Elena Maria 1 an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Ma chinui sa culc bebeu' si el nu si nu...
Am vazut tabloul si fereastra,dar nu mai am idei...

Andreea si Vlad
http://community.webshots.com/user/vladstefan2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by crism

codul este acelasi la toata lumea, pe mine nu ma lasa sa deschid, zice ca nu sunt numerele corecte...

Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si Elena Maria 1 an.



Care e acel cod atunci???Ca mie mi-a dat 4530!!!Ala scris de gandacelu la inceput???

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

codul NU este acelasi, trebuie sa intrati fiecare, e diferit in fctie de IP!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crism spune:

mie mi-au dat 4602. Dar cand bag eu URL-ul nu merge, decat daca il copy si paste...hmmm, lasa ca ii dau eu de furca hehehe

Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si Elena Maria 1 an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gata eu ma las pagubasa...sunt , codul nu merge si gata, nu mai am rabdare...pupicei
Poate revin maine ca s-asa ii sarbatoare si nu fac nimic!!(din nou
)

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Gandacelu,mai esti?
Am descoperit treaba cu tabloul..vrei sa-ti spun ?

Andreea si Vlad
http://community.webshots.com/user/vladstefan2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crism spune:

GATA sunt in Viridian room, nu imi vine sa cred ca pierd timpul cu asta...hahahaha!!! O sa revin cu intrebari!

Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si Elena Maria 1 an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by vlada

Gandacelu,mai esti?
Am descoperit treaba cu tabloul..vrei sa-ti spun ?

Andreea si Vlad
http://community.webshots.com/user/vladstefan2.



am inceput sa ma uit la un film ca ma doare capu, dar sunt si pe net!

zi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by crism

GATA sunt in Viridian room, nu imi vine sa cred ca pierd timpul cu asta...hahahaha!!! O sa revin cu intrebari!

Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si Elena Maria 1 an.



Spune-mi te rog cum ai reusit cu codul...ca uite vad ca nu pot renunta...a devenit o obsesie...si plus ca sunt cu piticotu' in brate

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput