gradi la Maior Coravu, Vatra Luminoasa, Iancului?

gradi la Maior Coravu, Vatra Luminoasa, Iancului? | Autor: danis

Link direct la acest mesaj

Buna, postez acest mesaj pentru o prietena, care cauta gradi in zona ei, adica pe la Maior Coravu (poate Vatra Luminoasa sau Iancului). Prietena mea are doi baieti (4 si 3 ani), care sunt deja la o gradi, dar vrea sa-i mute, pentru ca nu e multumita. Va rog sa ne spuneti daca stiti in zona respectiva o gradinita de care sunteti multumiti. Va multumesc in numele ei,

Daniela

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anamaria-Livia spune:

Stiu de o gradinita de care prietena mea este foarte multumita ( au o fetita de 3 ani, care merge acolo de la 1 Septembrie). Este pe Mihai Bravu, pe o straduta cam in dreptul intrarii in pasaj, dinspre Iancului. Cred ca-i zice Arlechino sau alegretto, oricum, ceva cu litera A. In cazul in care nu este chiar cea de care este nemultumita, da-mi de veste si ma interesez care este numele si adresa exacta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu26 spune:

Gradinite de stat in imediata apropiere sunt 16, 201 si 256. Mergi la 201 fara sa te mai gandesti vreun moment! E o gradinita mare, cu cadre competente si sunt implicati in multe programe cu copii. In gradinita totul e cum trebuie si trebuie sa-ti spun ca mie mi-a placut cel mai mult dintre toate aceste 3 gradinite.

Mergi la inceput