Mamici din Constanta (17)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

hehehe, Roxa, mi-am scos globu de la cutie si am citit in el!!!!!
Ne vedem bineinteles!!!!
LA 16.00 sau 16.30???
Unde exact????
Eu tre sa alerg dupa Blofici ca de obicei...sau il punem pe Pitick sa aiba grija de el???

Sinzi si David
Poze cu David la 19luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

la 16.30 la tarisoara piticilor?
cine mai vrea sa vina...suteti binevenite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

ok, la intrarea de langa cofetarie....
aveti nr meu de tel????
daca mai vrea cineva sa vina si inarzie sau nu ne gaseste...

Sinzi si David
Poze cu David la 19luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Galarina spune:

Avem si noi poze
http://community.webshots.com/user/galarina100100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gen68 spune:

sorry, missing in action this we
pupici si timp frumos

gen, o mamica de marius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna dimineata!
Galarina, cat are bebele, ca pare cam cat a mea.Cand l-ati botezat?

Crixia, poate ne vedem azi, suntem liberi si eu si sotul meu, dar mai pe dupa-amiaza, ca el a muncit azi-noapte.

Roxanaz, iti "dezvalui" din "indelungata" mea experienta: pe a mea, cand face asa cum spuneai ca face al tau, eu o infas si tine vrajeala, vreau sa spun ca adoarme imediat.

In privinta calciului, cat sirop sa ii dau pe zi? In prospect scrie 3 lingurite pe zi. Voi cat le dati?

Mai scrie cineva cu bebele in brate, ca mine? Cred ca bebica mea nu vrea sa lipseasca de la "sesiunea de comunicari...artistice" de pe forum!he!he!he!

Mada si Sofi, 2 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Imi place cum au aranjat figurinele astea pe aici!!!
Azi m-am trezit cu fata la cearceaf, DAvid a dat trezirea la 4 dimineata, apoi a sunat mama (bunica mea, ii mai spun mama cand imi e draga...hihi) ca sa mergem la eforie sa adunam nuci (avem o casa acolo) si pentru ca vremea e asa frumoasa am refuzat in favoarea unei plimbarici in parc si intalneala cu Roxa si cu Pitiku!!!
Si, Da, l-am tinut in brate pe Patrick (Care atarna bine nu gluma) de nu imi mai venea sa ii dau drumul...DAvid a fost un pic gelos si a inceput sa faca figuri prin zona...asa ca, cu parere de rau a trebuit sa il pun inapoi in carut!!!!
Roxa, ai o bomboana de baietel...nici Matheo nu e rasfatat (hihi) si daca ai stii cat l-am mai tinut in brate cat era asa pitickutz!!!!
Dupa amiaza daca totul merge conform planului vom fi pe malul marii...
Mada, de ce vrei sa ii dai calciu? De acum? Eu am incput sa ii dau dupa un an...eu ii dau 5 ml pe zi...(asta pentru ca nu bea lapte)

Sinzi si David
Poze cu David la 19luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Ii dau calciu pentru ca asa mi-a zis medicul de familie, dar mi-a zis de calciu gluconic, care are un gust oribil, asa ca auzind pe aici de calciu sirop, i-am luat asa ceva, iar asta ii place. 5ml cat inseamna, o lingurita?

Mada si Sofi, 2 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns July spune:

Mada,5 ml=1 lingurita.De-ajuns.
Si da,eu am scris o buna perioada cu Teo in brate,tastam cu o singura mana.Imi lua un mesaj aproape 1/2 ora.

July

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns layla spune:

Buna seara,

Bine v-am regasit!!!!!!!!!!!!!
Va mai amintiti de noi?
Am revenit si noi in Bucuresti dupa 3 luni de mare.Din pacate nu am avut timp sa scriu pentru ca Dulcinelul meu ma tine la 3.80!
Cum v-a spus si Crixia ne-am intalnit in fuga la nunta surorii mele, we trecut la Cta.
Imi pare rau ca nu am putut sta mai mult de vorba, dar eu cam facem ture intre camera de hotel si restaurant.
Desi Alexandru are 9 luni (l-am intarcat intre timp) tot nu doarme toata noaptea. Cred ca ii ies alti dinti (are 6) pt. ca m-a zapacit cu trezitul din 2 in 2 ore in urlete cumplite. Din punctul asta de vedere parca sunt iar in primele luni cand toata noaptea eram la apel cu tita in gura.

Cam atat despre noi, vad ca sunt o multime de fete noi si de abia astept sa ma pun in tema si sa ma familiarizez cu fiecare,

Layla si Daniel Alexandru (29.12.2003)


Mergi la inceput