cit mmmmm voi?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liris spune:

nu, persoana de care va vorbeam este un barbat. dar oricum a facut-o cu o femeie. si: daca el a facut-o trei ore juma, asta implica ca femeia tot trei ore juma a facut-o. cu el. si nu'sh cite pauze au facut ca n-am cerut detalii. de mintit nu minte. asa e el un Don Juan. mi-a fost coleg de facultate. iar "cucerirea" asta era culeasa dintr-un bar... si atunci m-am gindit eu asa in mintea mea de femeie: probabil ca daca a acceptat sa fie "culeasa" din bar de un necunoscut probabil ca oricum era vreo nimfomana ... asta asa ca sa ma linistesc ca este ea in neregula nu sunt eu in neregula. ptr ca mie fizic nu mi se pare fiabil. adica orice frecare devine de-a dreptul dureroasa daca exagerezi. nu?

recordul meu a fost trei ore, la camin in Leu , in Buc, intr-o zi cu multa ninsoare. dar doar o data. in rest 15 minute-juma de ora. asta-i media acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica dulce spune:

cum zic fetele,cum zice si marius.. asa zic si eu.Sunt momente in care o quickie(una mica) face bine si sunt momente in care... ..

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Nici prea lent nici prea repede... depinde poate fi lent apoi mai repede, apoi lent, are suisuri si coborasuri... armonie, senzualitate, vibratie, energie, aroma, adulmecare, arcuire... sa mai spun?



dar,totusi,dupa un ceas de adulmecari si arcuiri ma lasa rece si propun pauza de tigara
dup-aia mai vorbim...

http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce

poze noi cu puisorul(1 an si 7 luni)
http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/anca20_ro/album?.dir=/5ee0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica dulce spune:

aaa!! am uitat sa va spun ca la inceputurile furtunoase ale iubirii noastre eram terminata rau de tot,in sensul ca nici nu mai puteam,dar nici nu ma opream si nu mai puteam sa stau jos..si de mers,nu va mai spun ca radeti cu lacrimi!!...ca in ultima zi impreuna(a zecea),mai indragostiti ca niciodata..efectiv n-am mai putut,de fapt corpul meu n-a mai putut si s.au blocat muschii vaginali de nu mai intra nici fir de par,dar'mite ...
Deci,se poate!!!Si e chiar minunat in anumite circumstante!
ca de-asta is maritata cu el acum

http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce

poze noi cu puisorul(1 an si 7 luni)
http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/anca20_ro/album?.dir=/5ee0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

... au fost seri cind ne apuca "giugiulitul" pe la 11 si se termina pe la 4-5 dimineata ...dar asta nu calare tot timpul...mai o tigare mai un paharel cu vin ...mai cite ceva

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19603" target="_blank">Povestea lui Alvaro-Daniel
web1-www.picturetrail.com/Elenalove27" target="_blank">web2-web3- web4

Ghici !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

liris, eu zic ca circumstantele explica, mai fezabil intr-un one night stand sa dureze atat de mult decat in ce se intampla in mod obisnuit intr-o relatie de durata. ca daca stii ca e o data si gata, apai profiti la maximum de ce e de profitat, si poate si in creieras se intampla diverse si se trimit ceva mesaje si organelor sexuale, si ma rog, "rezisti" mai mult, si psihic si fizic, ca e asa o situatie deosebita. dar daca esti intr-o relatie de cursa lunga, si stii ca mai e acolo si maine, te mai si opresti la un anumit moment dat (nu numa' constient, da' si organismul tau stie si spune singur stop). zic si io

Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cataghe spune:

quote:
Originally posted by liris

nu, persoana de care va vorbeam este un barbat.



Banuiam io!!!...

This is the first day of the rest of my life!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naomi_ioana spune:

Asa cum a spus toata lumea sunt momente si momente cand totul se termina fff repede(5min)sau dureaza si o noapte,dar asta nu inseamna ca toata noaptea....ci mai o tigara mai un si nici nu iti dai seama cand trece timpul.
Eu sincer nu cred ca acelDon Jouan a facuto 3h/5 non stop,este inuman iar organismu la un moment dat cedeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

quote:
Originally posted by cataghe

quote:
Originally posted by liris

nu, persoana de care va vorbeam este un barbat.



Banuiam io!!!...

This is the first day of the rest of my life!



si de altfel un barbat extrem de "intelectual" . este acum profesor la o universitate de top 5 in State....si insurat. inclin si eu spre partea cu one night stand, sau orice varianta care poate sa scoata asa intimplare din sfera normalului...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoled spune:

Am discutat cu o prietena de a mea si mi-a spus ca ea a facut-o de 5 ori intr-o noapte.Mai mult,tipul e din Iordania si pt ei a face dragoste presupune un intreg ritual.Acum,fiecare cum si cat poate.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pulstar spune:

Cu toate acestea exista tehnici din Kamasutra care permit prelungirea actului sexual pe o durata foarte mare de timp, de la o ora la 6-7 ore(non-stop). Aceasta tehnica functioneaza insa doar pentru cei initiati.


"Picatura nu gaureste prin fapta ci prin continua ei cadere"

http://photos.yahoo.com/pulstar3/

Mergi la inceput