Colorata sunt dar pot schimba culoarea?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ottisimo spune:

io tot nu inteleg cu punctele astea cum e.....cred ca sunt io batuta in cap

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by ottisimo

io tot nu inteleg cu punctele astea cum e.....cred ca sunt io batuta in cap


http://www.desprecopii.com/forum/points.asp


Irina,veve & croko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinai spune:

Si uite asa o sa tot puna lumea "floricele" ca raspunsuri la mesaje, ca sa se adune mai multe puncte, sa se schimbe culoarea glow-lui.
Serios acum, de ce trebuie sa ai un anumit numar de mesaje ca sa iti poti colora numele? Esti mai "cu mot" daca iti apare numele colorat fata de restul "muritorilor de rand"? Te bucuri de mai mult respect in ochii forumistilor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fabya spune:

Si eu m-am facut albastra si nu i-mi place e rau ca nu poti sa rezi cum se vede culorile inainte de a face alegerea. Numai bine !

Fabya
" Dragostea inseamna suferinta, si cum multi fug de suferinta, putini sunt cei care iubesc cu adevarat.''
http://f1.pg.photos.yahoo.com/ph/sella1be/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by irinai

Si uite asa o sa tot puna lumea "floricele" ca raspunsuri la mesaje, ca sa se adune mai multe puncte, sa se schimbe culoarea glow-lui.
Serios acum, de ce trebuie sa ai un anumit numar de mesaje ca sa iti poti colora numele? Esti mai "cu mot" daca iti apare numele colorat fata de restul "muritorilor de rand"? Te bucuri de mai mult respect in ochii forumistilor?



Draga mea, eu mi-am pus Glow-ul si o titulatura si crede-ma ca m-am bucurat de ea ca si un copil...ca asa ma simt, un copil cu un copilas...si daca tu zici poate chiar suntem mai cu mot ca altii, "muritorii de rand"(care or fi aia, ca nu pricep)...si daca tie nu-ti place nu-ti pune, nu te obliga nimeni...dar macar lasa-ne pe noi cei care ne-am pus sa ne bucuram!!!

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Draga irinai, daca nu stiai floricica este pentru cei care au donat bani pentru ajutorul copiilor cu probleme pe acest site.
Glow-ul este ca ma face fericita sa ma vad mai colorata decit alti colorati pe aici , si cu mot nu ma face ma face putinel mai colorata.

Claudel -ai raspuns bine si pentru mine !

aoleu pai ce mei iar trebuie sa raspund la nshpe mii de subiecte ca sa acumulez iar punctele alea...eeee pai asa nu imi comvine bei ca eu am stat 4 zile si 4 nopti pe forum ca sa string punctele(glumita)


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19603" target="_blank">Povestea lui Alvaro-Daniel
web1-www.picturetrail.com/Elenalove27" target="_blank">web2-web3-

8 Luni


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by Elenalove27

Draga irinai, daca nu stiai floricica este pentru cei care au donat bani pentru ajutorul copiilor cu probleme pe acest site.
Glow-ul este ca ma face fericita sa ma vad mai colorata decit alti colorati pe aici , si cu mot nu ma face ma face putinel mai colorata.

Claudel -ai raspuns bine si pentru mine !

aoleu pai ce mei iar trebuie sa raspund la nshpe mii de subiecte ca sa acumulez iar punctele alea...eeee pai asa nu imi comvine bei ca eu am stat 4 zile si 4 nopti pe forum ca sa string punctele(glumita)


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19603" target="_blank">Povestea lui Alvaro-Daniel
web1-www.picturetrail.com/Elenalove27" target="_blank">web2-web3-

8 Luni






Elenooo, vezi ca ai destule puncte ca sa-ti schimbi culoarea, ca sa "mai cu mot"

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Claudelu , ce mei ca am primit Donatii de pe forum ca sunt vai de mine , dupa 4 zile si 4 nopti rupta de oboseala ca sa raspund pe forum acum cica nu se poate schimba culoarea doar trebuie sa string puncte cu raspunsurile mele de 2 bani.
Am primit ajutoare de la lume :)))))Sa vezi de acum inainte culori ce imi trag eu bei frate


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19603" target="_blank">Povestea lui Alvaro-Daniel
web1-www.picturetrail.com/Elenalove27" target="_blank">web2-web3-

8 Luni


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Tu Elenoo, lasa culoarea asa cum ii ca-i faina rau...putin galben

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cataghe spune:

Mie nu-mi place cum m-am colorat si nu mai vreau nici o culoare daca nu pot incerca inainte sa vad cum e. Dar daca ma colorez si nu mai vreau sa fiu colorata deloc, cum fac? Nu-mi trebuie punctele alea inapoi, doar vreau sa dispara culoarea...

This is the first day of the rest of my life!

Mergi la inceput