Bebelusi de Martie-Aprilie 2004 (12)

Bebelusi de Martie-Aprilie 2004 (12) | Autor: Veve

Link direct la acest mesaj

Continuarea www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30989&whichpage=1" target="_blank">Bebelusilor de Martie-Aprilie 2004 (11)


Primele parti:www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24093" target="_blank">1,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24954" target="_blank">2,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=25975" target="_blank">3,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=26905" target="_blank">4,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=27511" target="_blank">5,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=27947" target="_blank">6,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=28511" target="_blank">7,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=29085" target="_blank">8,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=29934&whichpage=10" target="_blank">9,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30532" target="_blank">10,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30989&whichpage=1" target="_blank">11



16 februarie amelie (Crina-Amelia/Bucuresti), Andreea,
23 februarie Oani (Ioana/Brasov), fetita (2,6kg)
2 martie crina catalina, Codrin ( 3300 g si 51 cm)
3 martie vasce (Canada), David Theodore (3,45kg si 51cm)
4 martie Adina Iulia, Olivia Karla (3,5 kg si 51 cm) web
4 martie mandita , Adriana Claudia (1.900g) www.freewebs.com/adrianaclaudia/" target="_blank">web
6 martie bibuga (Ildi/Mures), baietel (3.750kg ,54 cm)
7 martie Maluba (Beatrice), Darius-Gabriel (4,2kg si 53cm) web
7 martie asi (Stanca/Cluj),
11 martie spic de grau , David (2.4kg si 47cm) web
16 martie gabivalceanu (Gabi/Pitesti), Ioana(2,8 kg)
16 martie iamona (USA), Andrea Cristina(3,7 kg)
16 Martie Irismetal, Stefan Catalin (4 kg si 53 cm, scor Agpar +10 cu felicitari)
17 martie KIKISOR (Anamaria/Cluj), Andrei-Alexandru
19 martie Veve (Irina/Nh,USA), Laur Andrei (3,08kg si 46cm,apgar10) web1,web2
20 martie Soleil (Flaviana/Bucuresti), Tiana Maria (3150 g si 51 cm) web
20 martie Cosmy , Daria Christina (3500 g)
20 martie tinutza (Bucuresti), Robert
22 martie Dalina(Bucuresti), Andrei (3450g 51cm scor 9)
25 martie Oake(Bucuresti), Vlad (2800g) web
27 martie ruprich (Daniela/Bucuresti), Robert (3.100 kg-49 cm)
29 martie alona(Anca/Canada), Theodora
30 martie inaioana (Ioana/Ploiesti), Katja (3 kg SI 48 cm) web
31 martie Mickyyy (Adriana/Bucuresti), Malina Ioana (3800g si 53cm)web
31 martie mikaela (Mihaela/Ploiesti), Radu Paul (3800g si 52 cm)



1 aprilie Diana76 (Diana/Bucuresti), Maria Cristina (3600g) web
1 aprilie Claudelu (Claudia/Arad), Raul Andrei (3500g/51cm/apgar 8) web1, www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web2
3 aprilie simona_minteuan (Cluj-Napoca), David Bogdan (3.800kg 57cm)
4 aprilie cipstyle (Cristina/Germania), Anelisa Elena (3810 g si 55 cm) web
5 aprilie malina mircu (Malina/Pitesti), Daniel Ioan (3400 g)www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=malina_mircu" target="_blank">web
5 aprilie mobriq (Monica/Belgia), Eduard
7 aprilie denis (Denisa/Bucuresti), George Cosmin (3500 g)
7 aprilie Nedda (Daniela/Boston,USA), Lara-Diane (3101g si 51cm)web
7 aprilie bindiu (Camelia/Bucuresti), baietzel
8 aprilie mirinda,prima sarcina, Ana (3250 g,50cm) web
8 aprilie blerina (Bucuresti/Romania), Jo-elle
12 aprilie Rayuela (Elena/Göteborg,Sweden), Amelie(3500g) web
14 aprilie Nally , Sebastian (2,650kg si 48,5 cm)
16 aprilie LaviB (Lavinia/Germania),Hanna

17 aprilie georgescu oana(Oana), Maria Alexandra (3350g/49cm)
18 aprilie Pucku (Corina/Canada), Stephanie (4900g/52cm/apgar 9) www.imagestation.com/member/join_signin_prompt.html?album_id=428667]1679&rf=&ru=%2Falbum%2F%3Fid%3D4286671679" target="_blank">web
19 aprilie roxanacaz (Roxana/Bucuresti), Andrei-Alexandru (3600g/54cm/apgar 10) web
20 aprilie Laura22 , Justin George (2.900 kg)
21 aprilie ela76 (Mihaela/Bucuresti), Cristina (3.550kg si 52cm apgar 9) web
21 aprilie piciulica , Eric
22 aprilie ama luca (Bucuresti), Luca (3.600, 49 cm)
26 aprilie Simone , Iulia Alexandra (3100 gr si 48.5 cm) web
26 aprilie irinac , Ilinca (3.100kg si 50 cm)
28 aprilie grasuta , Ana Maria (3000g si 49cm)
29 aprilie Alina33 , Dragos www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web


SCOR: - 26 - 24

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pucku spune:

mama ce de fete suntem dar unde sunt celelalte?

eu am atipit cu moata o ora, mi-am incarcat baterile, ma simt super.

in schimb galusca nu a mai mancat de pe la 12, e aproape 6, cred ca pana nu face KK nu se hotaraste sa pape.

Astept sa vina tati sa mergem sa luam supozitoare cu glicerina, ca nu mai rezist nici eu nici ea.


Acum e tare fericita in sosser si se uita la soricica.

Ah, am o prietena care a nascut azi un baietel, Alexandru de 4.500. Se pare ca asta e stantza de Toronto, peste 4 kg


Pupici



Corina si Stephanie- 18.04.04

Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

Multumim mult pentru aprecieri,ne-am umflat in pene ca niste curci,si io si fi-mea
Vroiam sa va anunt ca azi(adica ieri ca sa fiu mai exacta) a fost ziua MALUBEI(Beatrice)
Eu ii urez multa sanatate,sa ne traiasca si sa aiba parte de un baietel cuminte,ca frumos este!!

LA MULTI ANI BEATRICE!!!

Elena si pisicutza Amelie
http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

La multi ani,Beatrice!....oriunde te-ai afla!Sa fii fericita si iubita alaturi de baietii tai frumosi!


Irina,veve & croko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Bea, LA MULTI ANI! si din partea noastra!!!
Sa ai parte de tot ce este mai bun si mai frumos pe lumea asta!!! Sa ai o viata frumoasa alaturi de flacaii tai!!!


Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Fetele m-ati rupt cu messengeru-n seara asta!Nu stiam pe unde sa ma mai ascund de voi!


Irina,veve & croko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleral spune:

Corina.. uite ..hop si eu pe aci.. de mult nu am mai scris.. dar v-am citit..ce lista impresionanta!!

Noi azi am avut vacinul de 4 luni.. am facut pe cel obisnuit plus Prevnarul.. Nu a plans decat un scancet la al doilea. Ce baietel mare suntem..Ajunsi acasa... i-am pregatit suc de mar cu banana si .. surpriza... a mancat tot . caci el obisnuia doar sa guste.. si ne chinuiam .. Acum deschidea gurita ca o vrabiuta.. bine ca stiu.. sa vezi acum ce combinatii facem... Sunt tare multumita de el.. Chiar daca pana acum nu ne-am luptat cu lapticul.. sper ca de acu incolo sa manance mai bine..

Nicoleta si Mihaita ( 27 aprilie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Nico, bine ai revenit! Alaltaieri, am intrebat-o pe Corina de tine si uite ca ai aparut tu!!! Ma bucur ca sunteti bine...cum stati cu pregatirile pentru concediul din Romania???

Veve, eu am zis ca apar, dar cand ma asezam mai bine la calculator ba ma chema piticul, ba mai avesm cate ceva de facut, asa ca am reusit sa pun geana peste geana doar pe la ora 02.30 min...asta e! Dupa aia cine se lauda cu asa o curatenie???EU Sorry, poate altadata...


Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

Buna zuia fetite si baietei!
Veve,nici eu nu am apucat aseara din pacate,dar azi gata...o punem!Claudico tu poti?Corina?Haideti bei,ne dam un rendez-vous?Care fete mai pot?Pe la ce ora?De ce pun atitea intrebari?De ce nu ma opreste nimeni?V-am pupat pe gingii

Elena si pisicutza Amelie
http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oake spune:

Si eu vreau pe YM!!! Nick-ul meu e betty_preda. De obicei sunt online non-stop, asa ca puteti "bate la usa" oricand tare m-as bucura de "musafiri"

Multi pupici pt. mamici si pt. pitici
Oake si Bebitza

http://community.webshots.com/user/bebitza_vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Salutica la voi!
Uite am reusit si eu sa pun mana pe calculator...
De dimineata am inceput treaba prin casa, apoi au inceput barbatii sa zugraveasca, eu am fost de servici la copil...pe la 13.00 a venit nasa sa terminam de scris lucrarea ei de licenta si numai bine am terminat pe la 17.00, dupa care am inceput sa strang prin casa...la ora 18.30 am iesit cu Raul afara si numai acum vreo 10-15 min am intrat in casa...
Nu stiu daca ma lasa Clau la calculator in seara ca de ieri ma bazaie la creier ca vrea sa vada nu stiu ce film la calculatorPoate il aburesc eu cumva!
Va pup!


Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput