nelamurire...

nelamurire... | Autor: Elena

Link direct la acest mesaj

Am vazut ca subiectul pus de Sofie "Julia, eroina saptamanii" a ajuns la containerul verde. Oare de ce ? Sper ca e o greseala, nu-i asa ?

Numai bine,

Sarbatori fericite !

Elena&Laura

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns n/a spune:

Si eu sunt foarte nelamurita ....................
Sper ca e o greseala ... ma gindesc ca ar fi trebuit sa pun subiectul la forumul "S-a mai nascut o stea", dar dee graba ... totusi nu cred ca acest subiect este 'maculatura'!

Si inca ceva, va rog nu mi-o luati in nume de rau, nu vreau sa fiu rea acum la sfirsit de An, dar cred ca anumite explicatii sunt necesare ... va rog sa nu uitati, ca totusi suntem niste adulti, chiar daca uneori ne comportam ca la gradinita, NU suntem prescolari!!!
Acest site si forum s-a nascut datorita voua, dar exista datorita NOUA si deci cred ca am trebui tratati ca atare !!!
Imi cer inca o data scuze daca v-am suparat, nu asta a fost intentia mea, dar am primit emailul de la voi prin care ma anuntati ca ati mutat subiectul la 'container', fara nici un fel de explicatie ... am intrebat de ce, nu ca v-as trage la raspundere, ci pentru ca vroiam sa stiu, ca pe viitor sa nu mai repet greseala.
Imi doresc ca intirzierea raspunsului sa nu se datoreze ignorantei, ci faptului ca sunteti in vacanta si va bucurati din plin de sarmale, cozonaci, caltabosi si frumusetea Bucovinei !

LA MULTI ANI !

Mergi la inceput