Doresc album!

Doresc album! | Autor: gaby350

Link direct la acest mesaj

As dori sa stiu cum pot sa-mi fac album? Si cum pot sa trimit pozele? Va rog sa ma ajutati!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Conturile de album se dau la sfarsitul lunii in care te-ai inscris...de obicei.Daca o sa ai contul si n-o sa te descurci,te ajutam cu placere!


Irina,veve & croko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_alhillo spune:

sunt interesata si eu sa imi pun albumul aici.cum pot proceda?cu multumirile de rigoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Mari,tu ai deja contul.Ca sa pui poze intri in stanga pe "album foto"/editeaza albumul tau/pune poza pe server/"browse" din pc-ul tau fotografia pe care vrei s-o pui (sa fie mai mica de 95k!!!)/trimite.Poti pune 9 fotografii repetand operatiunea pt.fiecare dintre ele.
Succes!



Irina,veve & croko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gen68 spune:

buna, am incercat si eu sa-mi pun niste poze in album, dar imi spune "fisierul nu a fost primit in conditii bune. contactati adm."
pe-al meu l-am contactat. ati mai rams voi.
care-i treaba mosule?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patisor spune:

buna se pare ca trebuie sa mai astept pana imi voi face si eu album,abia ieri m-am inscris in forum.
asta este ,sper sa nu astept prea mult.multe multumiri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by gen68

buna, am incercat si eu sa-mi pun niste poze in album, dar imi spune "fisierul nu a fost primit in conditii bune. contactati adm."

Ai verificat daca pozele-s in format jpeg si mai mici de 95k?Daca da,n-am alta solutie!Asteapta-l pe "mosu"!


Irina,veve & croko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gen68 spune:

pozele sunt exact cum ni le cereti. s-ar putea sa nu am cont? nu prea stiu cum e chestia cu contul.
si, am uitat ca nu va uitati la bugs bunny romanu'. care-i treaba mosule este traducerea pe care o folosesc cei de pe cart.net. ptr. what's up doc?!?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Aceeasi problema o am si eu! Nu pot pune nici o poza in album ca imi da acelasi mesaj: " Error!Fisierul nu a fost primit in conditii bune. Contactati administratorul" Mentionez ca poza este in format .jpeg si are 32 KB. Cred totusi ca sunt probleme... Va rugam sa verificati si sa ne instiintati si pe noi cand putem folosi acest serviciu.

Multumesc pentru atentia acordata!

Kisssssss

Roxxy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_alhillo spune:

multumesc veve am reusitdesi nu am putut pune prea multe ca majoritatea au marimea mai mare de 95,oricum am reusit,multumesc de indrumari

Mergi la inceput