La 14 luni doar 8 Kg

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns renisor spune:

Va multumesc pentru raspunsuri.Ma simt ceva mai linistita dar parca totusi...
Fetita mea a fost tot timpul la limita minima a graficelor.A ramas tot timpul pe linia aceasta.Si sotul meu este pe limita minima sau chiar sub limita.La 1,70 are doar 60 kg si poate manca un porc intreg ca tot nu pune nimic pe el.Sa semene cu el?
Am sa incerc sa ma mai linistesc ca altfel voi incarunti.
doctorul nu vrea sa-i faca analizele de singe spunindu-mi ca nu are rost sa o chinui deoarece este sanatoasa.Asa e constitutia ei imi zice!Sper sa aiba dreptate.E deja al doilea pediatru pe care il avem.
va multumesc inca o data

renata & vanessa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdynaB spune:

renisor,stai linistita.si fica-mea are 14 luni si 9,100 si sa sti ca si eu mi-am facut griji.Insa pediatrul ei a zis ca e ok pentru ca acum se misca mai mult,merge si are energie multa.Atita timp cit maninca si nu are varsaturi e ok.

PS. unde esti in germ??

pupice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Si eu cred ca seamana cu sotul tau.
Sanatate!

Sabina & Sofia Galagia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CataD spune:

Renisor, parca ma descrii pe mine (din spusele mamei). Eu toata viata am fost o slabanoaga, cand avem 7 ani cica aveam 15 kg, doctorii nu vroiau sa ma lase la scoala ca eram asa mica. Niste nebuni si aia, ca am fost sanatoasa toata copilaria, nici raceli nu faceam (poate una pe an), ma jucam si ma zbenguiam tot timpul si de invatat nu am avut nici o problema am invatat foarte bine.Pur si simplu asa eram eu, slabanoaga din fire. Acum as vrea eu sa slabesc dar nu mai pot

Catalina si Laura (12 ian 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdynaB spune:

Renisor,sper ca va merge bine azi si atzi papat tot....A mea ,ca niciodata a facut si ea nazuri la mincare azi

Adyna si Selina bambina

Mergi la inceput