Mamici de Arad...???(13)

Mamici de Arad...???(13) | Autor: Claudelu

Link direct la acest mesaj

si sa strigam prezent

-ANDRUSHKA - membru de onoare (Andreea - 28 ani)- DETROIT, USA

-alina 33 (Alina - capricorn) - 34 ani, casatorita cu Dacian (fecioara), mamica lui Dragos(taur - 29.04.2004 )
-anto (Antonela - scorpion) - 38 ani, casatorita cu Radu (varsator), mama Denisei (berbec-26.03.1992), 12 ani
-alina morostes (Alina - sagetator-28.11.1973) - 30 de ani, casatorita cu Calin (leu-22.07.1974), mama lui Dragos (berbec-11.04.2002) , 2 ani
-cristinacsa (Cristina - scoprpion)- 31 ani, casatorita cu Mihai (pesti) , mama gemenelor (leu): Carina si Alexandra , 1 an si 8 luni
-claudelu (Claudia - rac-16.07.1979) - 24 ani, casatorita cu Claudiu (pesti-12.03.1975), mama lui Raul-Andrei(berbec-01.04.2004)
-maggda (Magda- berbec) - 33 ani, casatorita cu Danut (rac), mama Biancai-29.09.1998 (balanta) , 5 ani
- lindaG (Linda- capricorn-27.12.1979)- 24 ani, casatorita cu Mark(rac-05.07.1971)
- claudiak (Claudia - fecioara)- 31 ani, casatorita cu Roland(balanta- 33 ani), mama Vanessei (rac-21.07.2002), 1 an si 9 luni
-pufymic (Ioana - peste - 05.03.1979)- 25 ani, casatorita cu Ovidiu (peste - 02.03.1978-26 ani), viitoare mamica al lui Alesio (sept.-oct.)
-arad_linda (Linda - peste) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, viitoare mamica (octombrie) a lui Andrei
-dialu (Diana - fecioara) - 31 ani, casatorita cu Cosmin (rac), mamica lui Patric Maximilian (varsator- 10.02.2003)
-Gabbriela (Gabi-gemeni) - 23 ani, casatorita cu Michael(capricorn - 20.01.1965) - 39 ani, mamica lui Julian Leonardo(sagetator - 24.11.2002)
-gabitzica (Gabi-taur - 10.05.76) - 28 ani, casatorita cu Ciprian(balanta - 07.10.75) - 29 ani,mamica lui Tudor (balanta - 22.10.2003)

si uite asa nostru se mareste

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Sper sa nu fie cu ghinion(13)

Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala
Poze noi 31.07.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanja spune:

Buna fetelor,
Claudelu nu ai de ce sa imi multumiti,placerea a fost de partea mea .Si eu sper ca Antosa intre cat mai repede pe forum .Sper ca imi dati si mie voie sa intru in clubul vostru chiar daca nu sunt din Arad.
Eu sunt Ecaterina (Tanja)pe forum sunt din Constanta .Sunt casatorita cu Krescho (austriac )si cu care am un fiu Stefan-Gabriel in varsta de 8 luni.(23.11.2003)
Va pup si mai vorbim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Tanja esti binevenita printre noi.Am vazut pozele tale,e tare scump baietelul si are niste ochi albastri foarte fain.Sa-ti traiasca micutul!
Noi plecam maine la Constanta,adica plecam la mare.

Fetelor eu ma tot chinui cun impachetatul,tot mai gasesc cate ceva de pus,nu mai am mult oricum.
Acuma imi vin ceva musafiri si iau o pauza.
Mai intru mai tarziu sa va mai scriu ceva.


Alina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Tanja, sigur ca te primim in -ul nostru!!! Ai un foarte frumos!!

Alina mai rezisti??? Pe langa bagaje, mai ai si musafiri...O sa ne lipsesti tare mult

Celelalte fete pe unde sunt???

Am sunat azi la Selgros si nu mai au combina Gorenje din prima zi, au trecut ca painea calda...era si normal la pretul ala...oricum ma duc si imi iau Whirpool...asta e!!!

Acum ma duc sa ma pregatesc, de fapt sa ne pregatim ca mergem la ziua unei prietene...ce n-am chef


Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala
Poze noi 31.07.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina, iti urez spor la impachetat, si vezi, ai grija sa nu uiti nimic. Va doresc sa aveti vreme buna, mult soare si apa calda si sa nu se adevereasca prognozle meteo. Am vazut pe net ca pana marti se anunta ploi pe litoral, dupa care pana vineri partial noros.
Noi mergem din 24 la Saturn, dar vrem sa ne oprim pe drum o noapte, undeva la munte, asa ca o sa plecam din 23.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi,Clau,va multumesc pt.urari.Sper si eu sa avem timp fain.
O sa-mi lipsiti si voi mie,dar mai gasesc eu vre-un net cafe in cele 3 saptamani ca sa va scriu cate ceva.
Ma pun acum sa mai bifez pe listuta ce am pus si sa vad ce mai trebuie sa pun in bagaje.Mi-am facut listuta cu 2 saptamani inainte cu ce trebuie sa pun.


Alina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanja spune:

Buna fetelor,
Multumesc pentru primirea in vostru si multumesc pentru complimentele facute meu.Azi am vazut o caseta facuta de o prietena de Ža mea cu meu unde avea cam 3-4 luni .Credeti-ma ca atunci cand l-am vazut asa micut imi venea sa il mananc .Am si uitat ca a fost asa micut,de spui ca au trecut ani de cand l-am nascut nu 8 luni.
alina distractie placuta la mare,daca statu pana pe 15 august o sa prindeti distractie mare pe plaja pentru ca este "ZIUA MARINEI"si in fiecare an vin formatii si canta pe plaja ,ce mai distractie la maxim,stiu asta pentru ca sunt din Constanta si in fiecare an se face asa.Mie imi pare rau ca nu sunt acolo pentru ca pe 16 vin eu in tara ,lucru care de abia il astept,mai ales ca toata familia mea este in Romania .
gabitzica cu tine daca vrei ma pot intalni pentru ca voi fi in Constanta in perioada 23-1 septembrie,asa ca daca vrei imi poti lasa nr.tau de telefon ca sa vorbim .
va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Tanja,ti-am vazut pozele! Aveti un copil tare dragalas. Am vazut in poze ca se ridica in picioare? Tudor al meu e mai lenes, are 9 luni jumate si inca nu se ridica in picioare si nici in patru labe nu merge. In schimb merge in picioare daca e sustinut. mi-ar face placere sa ne vedem la mare. O sa iti trimit nr. de telefon pe PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

hahahahahahahah...Gabi, ai intrat din greseala pe alt nick??? Am vazut mesajul, ma uit pe profil si , vad ca ai intrat pe nick-ul lui Cipri...dau inapoi si mesajul tau e sters...prima data m-am speriat ca am crezut ca calculatorul meu nu merge bine sau ca am luat-o eu razna rau de tot si am vedenii

Tanja, bine spui tu ca pe 15 e ZIUA MARINEI!!! Ce super e ...am prins si eu de cateva ori ...

Alina si tu cu listuta???Eu dintotdeauna inainte de vreo excursie imi fac o lista cu tot ce am nevoie, sa nu cumva sa uit acasa ceva, si tot uitamTe rog sa cauti un netcafe ca sa ne dai de veste!!!


Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala
Poze noi 31.07.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Da Clau, uite ca m-ai prins! Nu m-am gandit ca o sa observe cineva!
O sa va dau un link interesant http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30396, o poveste care m-a iritat la culme!
Atunci i-am zis lui Cipri sa citeasca si el...asta a fost acum doua seri...mai departe o sa vedeti... vreau si parerea voastra dupa ce cititi... oricum subiectul este inchis si din acesta cauza Cipri a mai primit respunsuri pe PM, pe care le-am citit si eu. de-aia am ramas cu nick-ul lui.

Mergi la inceput