Mamici de Arad...???(13)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Mai Gabi ce sa zic...cind am ajuns pe final cu cititul mi-a scapat o injuratura,asta e.Altceva cred ca nici nu merita individa.De la bun inceput a lasat voit impresia ca ar fi sotul sau ma rog amantul,ce chestie sa-i spui asa motanului,poate chiar era ceva intre ei si nu stim noi, poate nici sotul.Culmea e ca sarit de cur in sus moderatorul cind a zgiltiit-o un pic Cipri si nu a sarit cind si-a batut joc de noi care ne-am pierdut timpul citind.Si de cel mai prost gust mi se pare faptul ca a inchis subiectul si numai poate sa-si dea nimeni cu parerea.Dar as fi fost curioasa citi-cite i-ar fi tinut partea si cite i-ar fi spus sa nu se mai dea interesanta cu introduceri de genul asta.
Oare cum se aleg moderatorii?Tot dupa cit de mult scriu pe forum?

Alina si bebe Dragos
http://www.inarad.ro/dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina ma bucur ca esti si tu in asentimentul nostru!Moderatoarea a sarit ca de... asa trebuia, nu putea sa fie partinitoare, dar e o tipa super, cu simtul umorului bine dezvoltat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi eu am citit ieri topicul cu "iubitul meu motanu".De fapt am citi intai la Zona Zoster subiectul deschis de Cipri.Dupa nick nu stiam cine-i,dar scria ceva de sotia lui Gabitzica si atunci m-am uitat la profil,iar apoi am citit si subiectul cu motanul.Te pufneste rasul de asemenea subiect,dar te si enerveaza cu matzele lor.Mi-a placut cum le-a raspuns Cipri,m-am distrat putin.


Alina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

De azi noapte nu am putut intra pe Dc, am crezut ca mi-au taiat maiul, ca si eu am intrat intr-un conflict si am facut cateva afirmatii pe care i-au deranjat atat pe moderatori cat si pe admin si mi-au fost sterse toate postarile la subiectul respectiv...ale mele nu au ajuns la container ci pr si simplu au fost sterse, primind un frumos advertisment...
Uneori mi se pare ca suntem ca si la scoala, unde cineva ne urmareste (din umbra) si nu-ti da voie sa faci nici cea mai mica greseala sau mai rau sa-ti spui punctul de vedere...
In ceea ce priveste mesajul cu pisica, mi se pare o adevarata aberatie...trebuie sa fii dus de acasa sa scri asa de "frumos" despre un animal, care ma rog convietuieste cu tine...eu nu-i inteleg pe cei care fac astfel de afirmatii sau au asemenea sentinmente fata de animale...si eu iubesc animalele, in special cainii, chiar de mi-e frica de mor de ei, dar n-as putea vreodata sa ma atasez de un animal mai mult decat de propria mea familie...va dau perfecta dreptate(Gabi si Miorel)!!!!


Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala
Poze noi 31.07.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina, va dorim un concediu cat mai placut, cu vreme excelenta si apa cat buna de imbaiat!!!
Va pupam cu drag, iar pe tine te asteptam cu doooooooorrrrr si drrrrrrraaaaaaaaagggggggggg din nou printre noi!!!!!!!!


Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala
Poze noi 31.07.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Fetelor,da' ce a inceput ploaia!!!!!
Noi plecam imediat,in maxim 1 ora,asa ca nu mai intru pe forum pt.un timp.
Acum s-a sculat si Dragos,facem niste sandwich-uri si apoi plecam.Vom merge toata noaptea,ne vom opri doar 2-3 ore ca sa doarma Calin.Am dormit bine acum la amiaza si ne-am facut provizii!
Sa fiti cuminti si voi si bb-ii si sa ne "revedem" cu bine.
Va pup de multe,multe ori! Calin va saluta si el,iar Dragos va trimite "pupi,pupi".



Alina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Drum bun!!!!
Sa aveti mare grija de voi!!!


Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala
Poze noi 31.07.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Clau, ce disputa ai avut azinoapte pe forum???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Nu e de azi noapte, dar ma gandeam ca poate numai acum mi-a venit randul la eliminat
Am avut "mici" discutii cu mamicile martie-aprilie 2004...problema e
mai veche, e vorba de vreo 2 tipe care vor sa faca pe sefele si sunt
destul de dure in afirmatii, care din pacate nu sunt fondate...aaaa
si ar fi mai multe, dar care chiar de le-as povesti acum nu cred ca
s-ar intelege...si intr-o noapte in urma unei postari a uneia dintre
cele 2 mi-am cam iesit din fire si uite asa a ineput un "mic" scandal
in urma caruia am fost avertizate(eu si inca 2 prietene de ale mele,
cele doua NU) atat de admin cat si de moderator...mesajele sterse
si multe alte povesti... Chiar vroiam sa va pove cand ne-am intalnit,
dar m-am luat cu una cu alta si am uitat...Acum acolo s-au linistit
apele, doar ca acum eu sunt cea care, zic eu, pana acum mi-am cam
tinut gura, acum chiar nu mai pot...Sa te crucesti nu alta cand vezi
ce "minunatii" de subiecte posteaza unele
Mai bine ar vorbi de , decat de matze sau alte lighioane


Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala
Poze noi 31.07.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanja spune:

Buna dimineata fetelor,
Lasa [red]Claudelu[/red] tu sa fi sanatoasa .Crezi ca doar 2 fete sunt pe aici care vor sa faca pe sefele,sunt mai multe ,nu vreau sa dau nume ca poate imi fac si eu cine stie ce probleme.Si mie mi sa trimis avertisment doar ca mi-am spus punctul meu de vedere in legatura cu o fata care tot cauta nod in papura scandal si care dupa aceea ea este "nevinovata".De falsitati m-am saturat si eu si nu stiu de ce unele se cred mai presus decat noi,ca tot femei sunt si ele.AAAAAAAA ca au facultati mai multe asta e "NEINTERESANT"ca daca sunt proaste(nu vreau sa jignesc pe nimeni) asa raman toata viata.Asa ca ,Claudelu stai linistita ca nu merita sa te enervezi si sa te superi din cauza lor.
Va si vorbim mai tarziu.

Mergi la inceput