Dr. TUTUNARU

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

Buna fetele,

si eu sint pacienta a d-rului Tutunaru! sint fff incintata de el si ca om si ca medic! si eu am facut toate analizele cerute de el, desi si eu eram impotriva triplului test ca nu am decit 30 ani... dar l-am facut pina la urma avind incredere in Domnul ca va fi bine si asa a fost! si Tutunaru mi-a zis dupa pai vezi, acum poti dormi si tu linistita! si am zis, ok. asa sa fie! asta si vroiam sa iasa ok sa n-am nici o emotie pina la nastere... am inteles ca pot iesi si falt negativ insa nici nu vreau sa ma gindfesc, la mine e clar NEGATIV!

stiu ca tot el face si amnio si face siu epidurala nastere si totul! omul e polivalnet! am auzit si eu ca epiziotomiile lui sint SUPER! nici nu le simti si te refaci ff repede si bine. coase ff bine zic gravidele ce au nascut cu el! are o cusatura a sa cica speciala.

androix, si tu esti tot la el? super daca e asa, nu te-am vazut pe acolo prin spital dar nici n-am fost eu prea des ca DOamne ajuta n-am avut pb. prea mari. acum a paarut ceva cu IR-ul pe partea dr. si fac un tratament -sper sa se regleze, tb. sa merg iar la Iosup la sf. lunii sa vedem daca la echo apare ok atunci. Doamne ajuta sa fie asa! stiu ca si Leta a avut aceasi pb. si cu tratamentul lui Tutunaru s-a rezolvat.

eu l-am sunat ieri dar nu mi-a raspuns. cred ca e in roaming si nu poate reasp. stiu ca e plecat la Atena si se intoaterce pe 22.
pe 23 apare pe la spital cred.
pupici



Eu si bibisor 24 sapt.
Dr. Tutunaru - ELIAS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrutza spune:

Fetelor, cine vrea sa ajunga la Tutunaru si nu a ajuns sambata, sa stiti ca e de garda si miercuri 27 octombrie. Eu am fost la el sambata, si cand l-am sunat sa il intreb daca e liber mi-a spus ca pot veni sambata sau miercuri, ca e de garda in ambele zile.

Si profit de aceasta ocazie sa mai spun inca o data ce incantata sunt ca sunt pacienta lui E cel mai super doctor.

Andrutza si bebelusa
28+ sapt. - dr. Tutunaru - Elias DPN 13-15 ian. 2005
http://photos.yahoo.com/andrapg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mika1 spune:

quote:
Originally posted by andrutza

Fetelor, cine vrea sa ajunga la Tutunaru si nu a ajuns sambata, sa stiti ca e de garda si miercuri 27 octombrie. Eu am fost la el sambata, si cand l-am sunat sa il intreb daca e liber mi-a spus ca pot veni sambata sau miercuri, ca e de garda in ambele zile.

Si profit de aceasta ocazie sa mai spun inca o data ce incantata sunt ca sunt pacienta lui E cel mai super doctor.

Andrutza si bebelusa
28+ sapt. - dr. Tutunaru - Elias DPN 13-15 ian. 2005
http://photos.yahoo.com/andrapg




poate ma programez si eu , ca sunt atat de suparata ca nu reusesc nimic......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina constantin spune:

Pe dr. Tutunaru il gasiti la spital, de garda, azi, 1 nov. si sambata, 6 nov.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameron spune:

Multumesc de informatie Alina! Eu chiar acum cateva minute ii trimisesem un mail dlui dr. sa intreb cand este de garda. Speram sa fie pe 4 ca atunci vin in Bucuresti pentru echo la dr Iosup..
Poate am sanse sa il casesc in spital pe 4 dupa ora 14.30..dar nu prea cred. Este bine oricum si pe 6..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clio spune:

Salutari, Cameron!
Din cate stiu eu dr. Tutunaru are program si in timpul saptamanii.Nu stiu orarul exact(miercurea stiu sigur ca il gasesti), insa il poti suna si intreba.

Pupici!
Clio si bebelusa de 15 saptamani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Cameron, am vorbit eu azi cu D-nul Dr. si este saptamana asta in concediu . Este de garda sambata 6 noiembrie sau il gasesti de luni 8 noiembrie la spital.

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina constantin spune:

adica azi nu-i de garda? mie mi-a zis ca e si azi. am vb. pe mail sapt. trecuta....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Mie mi-a spus ca este in concediu pentru ca fetita lui este in vacanta si sta saptamana asta cu ea.
Oricum eu maine ajung in Bucuresti si a ramas sa-l sun sa vedem daca poate trage el o fuga pana la spital pentru ca eu vreau sa fac inseminare artificiala si sa-mi faca o echografie sa vedem daca este ovulatie sa nu.
Am inteles ca ma trimite pentru inseminare la o doctorita de la spit.CFR 2 sau poate mi-o face el , asa mi-a zis . Acum doamne ajuta sa fie ovulatie si bine ar fi daca mi-ar face el inseminarea. Eu nu stiam ca el se ocupa si cu inseminarea .
Oricum am incredere in el si sper sa vina maine sa ma vada.

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenus spune:

Dl. doctor Tutunaru va fi sambata toata ziua la spital. I-am trimis un mail prin care il rugam sa imi acorde o consultatie si mi-a raspuns ca ma asteapta sambata la orice ora. M-a surprins promptitudinea raspunsului pentru ca inca nu sunt pacienta lui.

Mergi la inceput