Sa stau pentru copil? Multumesc, nu!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Diana_70 spune:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri si va rog sa ma scuzati ca nu am raspuns atata timp. Sper ca ati avut Sarbatori Fericite si ca Anul Nou a inceput cu bine pentru toti.
Eu am fost cu Vladut la munte pentru ca tatal lui a fost foarte ocupat cu noua lui prietena si au iesit impreuna. Nici nu m-a rugat sa i-l dau pe Vladutz sa mearga cu ei pentru ca stie ca nu i l-as da. Nu deocamdata. Sa vedem cum iese cu fata asta. Si asa pentru copil e destul de traumatizant ca nu mai locuieste si "tati" cu noi si nu as vrea sa il vada pe tatal lui cu alta femeie deocamdata. Nu stiu daca gresesc sau nu, pur si simplu mi-e frica sa nu inteleaga el lucrurile gresit. Vreau sa mai creasca si sa mai inteleaga...
Va pup pe toate (si toti) si va urez forta si noroc in anul ce vine. Eu nu sunt fericita dar nici nu sunt mai nefericita decat in timpul mariajului de "ochii lumii". Asa ca tot raul spre bine. Maine va fi mai bine si poate imi voi gasi jumatatea (inca nu am nici o perspectiva dar nici nu am cautat).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

diana 70 eu te susstin si iti doresc numai bine pentru tine si copilul tau!

Dana si Diana-Maria

Mergi la inceput