Suceava... (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antoioana spune:

Hehe...Patricia, eu te cunosc pe tine! La Stefan am intrat in '97. Iti dau mai multe detalii pe PM...ca nu vreau sa plictisesc lumea pe aici.
Chiar nu-mi spune nimeni cum a fost anul acesta la targul olarilor?
Numai bine.
anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

quote:
Originally posted by antoioana
Chiar nu-mi spune nimeni cum a fost anul acesta la targul olarilor?
Numai bine.
anto



Anto,
Iti spun eu din auzite, din ce mi-au zis ce-i de acasa: frumos, cu multe oale si multe strachini, cu multi oameni si relativ destule tiganci profitoare de imbulzeala, gata sa-ti opereze buzunarul!
Sora mea s-a nimerit pe langa o trupa de astea si era sa intre la "control bagaje si buzunare".
Ei, dar in general a fost frumos, si s-a nimerit in perioada sarbatorilor de la Putna.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoioana spune:

quote:
Originally posted by petra

quote:
Originally posted by antoioana
Chiar nu-mi spune nimeni cum a fost anul acesta la targul olarilor?
Numai bine.
anto



Anto,
Iti spun eu din auzite, din ce mi-au zis ce-i de acasa: frumos, cu multe oale si multe strachini, cu multi oameni si relativ destule tiganci profitoare de imbulzeala, gata sa-ti opereze buzunarul!
Sora mea s-a nimerit pe langa o trupa de astea si era sa intre la "control bagaje si buzunare".
Ei, dar in general a fost frumos, si s-a nimerit in perioada sarbatorilor de la Putna.


La toti numai bine!



Hehe...mersi mult, Petra! Esti o dulce...si haioasa! Stii tu cum e cu nostalgiile. Mi se pare ca as putea inghiti si tiganci si tot...asta asa, de departe :)).
Numai bine.
anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

quote:
Originally posted by antoioana

Hehe...mersi mult, Petra! Esti o dulce...si haioasa! Stii tu cum e cu nostalgiile. Mi se pare ca as putea inghiti si tiganci si tot...asta asa, de departe :)).
Numai bine.
anto



Exact acelasi lucru i-am spus si eu sorei mele, ca parca de multe ori si de tiganci mi-e dor. Ce aici nu pazim geanta si portofelul?de altii? Dar vorba ta, asta de aici de atat de departe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kittutza spune:

Buna, sucevencele! Eu nu sunt din Suceava, insa sunt tare legata sufleteste de ea! Se poate sa ma alatur si eu grupului sucevencelor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Si poati, binintzeles ca si poati, numa povesteste-ne matali care ce si cum te leaga de Suceava

Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kittutza spune:

Draguta mea... cam ce crezi tu ca ma leaga pe mine de Suceava, ia spune... Inima, bre, inima... In plus, am o foarte buna si draga prietena in Suceava... Ce-i drept, n-am mai ajuns de mult in vizita... dar cred ca in 2-3 saptamani se va rezolva si treaba asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FlorentinaE spune:

Nu sunt din Suceava insa de vreo 8 ani vizitez acest oras pentru a merge la Hagigadar.Anul acesta am ales sa ma cazez la Pensiunea LA DOLCE VITA.Puteti sa-mi spuneti cate ceva despre ea?
Mii de multumiri.

FlorentinaE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Dana, nu ne-am mai vazut de mult dar ne-am mai vorbit pe MSN. Eu in ultimul timp vizitez mai mult "mamici de nov - dec 2004" ca de...sunt direct intersata.
Patricia, eu te cunosc si cred ca ma cunosti si tu pe mine; sunt prietena cu Ligia, cu Dana Cuciureanu...
Antonoaia, abia maine (19.08.2004) se deschide targul olarilor pentru anul asta. Iti vom spune cum a fost.

Dana, te-am vazut cu carutul cu Bb lui Tibi seful tau, iti sade tare bine, ce zici nu te grabesti cu un fratior sau surioara pentru Ania.
Eu ieri am fost la eco dar Bb nostru ne-a arata constant fundul asa ca ...surpriza inca.




carmen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaela R spune:

Vin si eu sa ingros rindurile. Salutari tuturor sucevencelor, si Danei

Mergi la inceput