nepotei smecheri

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tatatushi spune:

Multumesc, multumesc

Acuma ca tushi a scapat cu bine de licenta si o asteapta maine concursul de titularizare , s-a gandit sa mai treaca pe la net sa va spuna perlute

Deci, doamnelor, domnilor si, mai ales, puiutilor.....Mihai revine !!!

Dorm cu el la amiaza...Ca niciodata, vine la culcare fara sa insist, dupa ce le spune salut la copilasii lui Mai, mai, ce cuminte s-a facut copilasul asta de cand nu l-am mai vazut...

Tushi n-are de lucru si ii e prea drag sa nu il mangaie pe puiut pe spate...Toarce ca un pisoias la gura sobei Si, totusi, de dragul preciziei, tushi il intreaba:
Iti place, puiule?
Mihai: Cred ca...nu.
Tushi, de-a dreptul socata - no, ca trebuie sa ma duc la ORList zilele astea : Poftim, puiule?
Mihai, imperturbabil: Cred ca...nu.
Tushi, dezamagita, dar respectand dorintele puiului, se opreste din mangaiat...

Nu trece un minut...

Mihai, cu o voce suava si incetisor de tot: Poti sa mai faci...



Promit mai multe dupa botezul Iuliei, adica dupa ziua de duminica. Pentru cine nu stie, Mihai e fratiorul ei mai mare care o iubeste rau de tot !!!

Pupici,
Tatatushi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tatatushi spune:

Am uitat sa va spun ca am vorbit zilele trecute cu buni lui Mihai care mi-a zis ca puiutu s-a invatat sa adoarma mangaiat pe spate. Cand se intinde in pat, cere: Mangaie-ma pe spate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tatatushi spune:

Oare ce a mai spus Mihai?

Se joaca cu mamica lui care ii spune ca a auzit ca puiutul ei e tare dulce si ca ar cam vrea sa il pape cu totul...

Mihai rade de se tine cu mainile de burtica. La un moment dat, cum sta el pe spate pe pat si mamica deasupra lui,ea il calca,din greseala, cu genunchiul.

La care Mihai,razand : Mami,tu calci mancarea in picioare????

--Va urma--

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena_andreianu spune:

Hehe, ce poznasi...

Nepotica de 2 ani jumatate este foarte vorbareata si cand am vorbit cu ea ultima data (bine, vorbitul se rezuma la cate o "stire" pe care si-o aminteste ea) imi anunta cu foarte mare patos: "Nasico, m-am TUNZAT !"

Va pupam.

si bb Radu (DPN 20 oct.) - Centre Hospitalier de Saint-Cloud

Mergi la inceput