Ador copii ?

Ador copii ? | Autor: Karina

Link direct la acest mesaj

Admin, avem si noi o nelamurire. De ce a fost inchis subiectul ADOR COPII ? Sint sigura ca ati avut un motiv temeinic, dar ar fi bine sa-l stim si noi, ca sintem f. multe fete nedumerite (vezi pe chat acum).

Multumesc anticipat.

Karina+ Bogdanel

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Am sa rog pe unul din moderatori sa raspunda la acest subiect (eventual Mirela). Din cate stiu eu pot sa afirm urmatoarele:

Domnul Ilie incearca din rasputeri sa asocieze numele fundatiei ADOR COPII cu numele desprecopii.com. A facut acest lucru prin diverse metode mai mult sau mai putin crestine (una dintre acestea fiind copierea articolelor de pe site-ul nostru pe site-ul sau personal fara a ne cere aprobarea). In unul din ultimele sale mesaje multumea "strategic" administratorilor acestui site pentru suportul acordat in infiintarea acestei fundatii.

Din cate stiu eu domnului Ilie i s-a atras atentia sa nu se mai foloseasca de numele Desprecopii.com dar continua sa o faca.

Ceea ce vreau sa remarc sunt urmatoarele:

- Desprecopii.com apreciaza drept pozitiv infiintarea organizatiei ADOR COPII si spiritul sau nobil
- Desprecopii.com NU ARE NICI O LEGATURA cu aceasta organizatie deci implicit nu se identifica cu ea.
- Avand in vedere ca noi nu il cunoastem personal pe domnul Ilie nu putem garanta pentru domnia sa. De aceea NU suntem de acord ca domnul Ilie sa-si organizeze fundatia si actiunile sale pe forumul desprecopii.com. (Ma refer aici la mesaje de genul "ADOR COPIII si IMPREUNA SA GASIM SOLUTII" http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=27219)

Sper ca de data aceasta domnul Ilie va intelege punctul nostru de vedere si il va respecta precum si noi ii respectam activitatea si actiunile sale. Noi dorim din toata inima mult succes acestei organizatii nou infiintate!

Reactiile (pozitive sau negative) sunt bine venite dar va spun de pe acum ca nu accept polemici sau despicarea firului in patru. De aceea nu voi raspunde la provocari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Va multumesc mult si voua si lui Marius ca m-ati lamurit si scuze daca v-am deranjat prea tare cu insistenta de a primi un raspuns.
Stiam eu ca DC e un site serios.

Pupici,

Karina+ Bogdanel

Mergi la inceput