Albumul mamelor si tatilor singuri

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Frumoasa initiativa, Mirela, cu acest subiect, caci, cum bine a spus sinzi_ana, toti avem dreptul sa fim fericiti si sa uitam suferintele din trecut. Va urez bafta, fetelor, sa va aud ca sunteti implinite sufleteste!

oana si bb din burtica (14 saptamani)
"Si maine mai este o zi..."
http://community.webshots.com/user/oanacretu..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flory66 spune:

nu stiu daca eu ma pot incadra aici,intrucat fiul meu e mare acum,are 18 ani si am avut norocul sa gasesc un suflet de om foarte bun,care desi e mai tanar cu 8 ani ca mine,tine foarte mult la fiul meu!ma bucura mult ca se inteleg foarte bine si am reusit sa imi revin dupa divortul de acum 3 ani si dupa cei 16 ani de casnicie ...durerosi...va doresc din tot sufletul la toate sa aveti norocul meu si sa gasiti un om minunat care sa fie si un tata bun pentru bebelushi!poate ca si eu trebuia sa caut unul de cand era alin micutz,insa dumnezeu stie ce ne pregateste uneori viatza si tot raul a fost inspre bine pana la urma!va pup si sper sa ma integrez si eu in aceasta frumoasa familie de aici,pentru ca nu mai am langa mine acum prietene adevarate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi tati fericit spune:

Pică si tăticu’ ca musca-n lapte!
De ce?
Să vă spună că vă admiră.

Pânzele sus pe corabia vietii!
Vă doreste vânt prielnic

Adi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianamaria spune:

N-am ce cauta aici, dar v-am citit si nu era frumos sa nu va spun ca va admir, va iubesc si va doresc toata fericirea din lume voua si puilor vostri!

Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

Si eu v-am citit si nu m-am putut abtine sa va scriu, gandindu-ma ca poate si eu as fi putut fi o mama singura...doar ca eu n-am avut atata curaj. Mai am momente cand regret si multe momente cand sper, visz la ceva frumos, oricum ceea ce voiam sa va spun e ca va admir sincer pentru curajul vostru, va pupic dulce pe toti si va doresc tot binele din lume voua si copiilor vostri,
cu drag Violeta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariagi spune:

ne primiti si pe noi?!
Maria,mamica de Cosmin-Cristian(12 iunie 2000.povestea mea o stiti.am preferat sa fiu zambitoare,fara portia zilnica de lacrimi si regrete si puternica pentru fiul meu.si imi este foarte bine fara El.ma bucur ca am un copil sanatos,frumos si destept.
va multumesc pentru aceasta initiativa,rostesc cu mana pe inima ca am devenit DEPENDENTA de portia zilnica de DC

Maria & Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emmy spune:

Va admir si a respect pentru curajul pe care eu nu il am.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iris77 spune:

si eu am o prietena care e mamica singura. Aveti dreptate sunt foarte putini care recunosc ca sunt "singuri la copil". Miri a reusit cu mare succes sa-si creasca singura pustiul care intre timp este un adolescent mai mult decat reusit. O felicit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Nu sint inca mamica si nici nu sint singura. Am citit mesajele voastre si va admir foarte mult. Va doresc mult curaj in continuare si sper ca Dumnezeu sa va ajute sa va gasiti sufletul pereche si un tatic sau o mamica pentru bebelusii vostri.
Mult succes in continuare pentru toate mamicile si taticii curajosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

tuturor mamicilor!
cautam ceva pe internet si din intamplare am dat peste acest site care mi se pare destul de interesant si util...
sunt o mamica singura , am o fetita de 2 ani si 5 luni...
Povestea mea e destul de ...lunga, insa o sa incerc s-o relatez pe scurt...
Am fost casatorita 6 ani...Ema (fetita mea) s-a nascut intr-o zi de februarie in 2002, prin cezariana pt ca nu voia sa mai iasa... la 9 luni si 3 saptamani... a fost rezultatul multor investigatii, tratamente si drumuri la bucuresti... din fericire scopul a fost atins , am un copil minunat si kiar daca o cresc singura...ma simt implinita... tatal ei nu mai sta cu noi de cand avea 9 luni..insa ...de ceva vreme se intereseaza mai mult de ea si se ocupa ...material. fiecare avem viata noastra insa copilul e motivul pt care ne intalnim si ne sfatuim, iesim cu copilul in parc, la cumparaturi, la cofetarie...
Ema e un copil destul de rasfatat si desi are aproape 2 ani jumate , nu vorbeste decat mama si papa...in rest prostioare de copil...
cam atat...
Mari

Mergi la inceput