Filme romanesti....

Filme romanesti.... | Autor: Andrada

Link direct la acest mesaj

Aici mi-e tare tare dor de ele, de toate: Osinda, Atunci i-am condamnat pe toti la moarte, Actorii si salbaticii, Reconstituirea.
Mi-e greu fara ele citeodata!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanagabriela spune:

Sint mai multe site-uri acum care vind casete sau DVD cu filme romanesti . Iti pot recomanda WWW.ROFILM.COM, care trimite in Canada si USA. Si noi ne-am gindit sa cumparam citeva, pentru noi, dar si pentru Antonia cind va mai creaste.

Sarbatori fericite la mamici, copii, tatici si restul familiei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Si eu as vrea sa revad:
"Buletin de Bucuresti"
"Ramasagul"
"Ciresarii"
"Liceenii"
s.am.m.d.

Mare pacat ca nu mai am TVRI, dar unde stau acuma nu am voie din partea proprietarului!
Inainte prindeam si eram in fiecare zi cu ochii pe TVRI!



UN CRACIUN FERICIT SI ALB, ORIUNDE VA VETI AFLA!!!

***Alba***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reliana spune:

Draga Alba,
Sa stii ca nu exista ca nu ai voie din partea prop. El/ea este OBLIGAT sa te lase sa ai satelit, avand īn vedere faptul ca esti cetatean romān, sau cel putin de alta nationalitate:)))
I-al putin la īntrebari si nu te lasa pacalita!
Bafta!

Sarbatori Fericite!
www.animatedgif.net/seasonal/xmas/larwreath_e0.gif" border="0">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sumisa spune:

Unalt site de unde puteti comanda filme romanesti :http://filmerom.8m.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Garofitza spune:

Eu caut "Veronica".

garo


Sanatate, ca-i mai buna ca toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Am fost si eu ieri din curiozitate la site-ul filmerom.8m.com si ce sa spun, am fost incintata de paleta larga de filme,in total vreo 200 de titluri!

Deci, pentru cei din strainatate o caseta costa 4 $ dar trebuie minimum 10 casete comandate,deci 40$ + livrarea!
Pentru cei din Ro-mania o caseta costa 50.000 asa ca poate il rog pe tata din Ro, sa-mi faca rost de ele!
P.S. Garo,Veronica nu l-am vazut,dar in rest au filme muuulttee taaarree!
P.S. Andrada "Atunci i-am condamnat pe toti la moarte" este! Filmul merita vazut!!!

***Alba***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Din cate am vazut eu sunt CD-uri si nu casete.Sau n-am vazut eu bine?


quote:
Originally posted by alba

Am fost si eu ieri din curiozitate la site-ul filmerom.8m.com si ce sa spun, am fost incintata de paleta larga de filme,in total vreo 200 de titluri!

Deci, pentru cei din strainatate o caseta costa 4 $ dar trebuie minimum 10 casete comandate,deci 40$ + livrarea!
Pentru cei din Ro-mania o caseta costa 50.000 asa ca poate il rog pe tata din Ro, sa-mi faca rost de ele!
P.S. Garo,Veronica nu l-am vazut,dar in rest au filme muuulttee taaarree!
P.S. Andrada "Atunci i-am condamnat pe toti la moarte" este! Filmul merita vazut!!!

***Alba***



Sarbatori fericite! Camelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Din cite am inteles,daca filmele sint pe CD-uri se pot vedeam pe un DVDplayer.
Daca a comandat cineva“,mi-ar place daca ne-ar spune:
-in cit timp vine comanda
-cit costa comisionul
-si cum sint calitativ,am vazut calitatea notata cu stelute si ca numai de unele filme au calitatea dvd-urilor...deci acestea cum se prezinta?

Multumesc.


SARBATORI FERICITE!

Alina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reliana spune:

Alina,
vazutul CD-urilor pe dvd are legatura cu formatul filmului. Daca este DivX atunci il poti vedea doar pe computer. Ca sa-l poti vedea pe dvd player, trebuie sa fie in format VCD, sau super VCD. deci doar astea 2 formate, restul doar pe computer.

Sarbatori Fericite!
www.animatedgif.net/seasonal/xmas/larwreath_e0.gif" border="0">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reliana spune:

Revin, mie mi-ar place sa revad "Atentiune aterizeaza strabunica", "Un comisar acuza", "Pistruiatul" "Mihai Viteazul","Zodia Cancerului", "Felix si Otilia", si īnca multe altele care nu mi le amintesc pe moment.

Sarbatori Fericite!
www.animatedgif.net/seasonal/xmas/larwreath_e0.gif" border="0">

Mergi la inceput