FIV 13

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

Ana, nici eu nu am facut nici un test genetic. Nu mai fi speriata, mai bine nu mai povestim asemenea lucruri aici, sincer si eu simt acelasi disconfort legat de acest subiect, dar pt ca a fost adus in discutie m-am gandit sa-mi spus parerea. Daca am suparat pe cineva, iertare.
Anemona (FIV + ICSI)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa73 spune:

Succes Ileana si Tia la test! Abia astept raspunsurile pozitive!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ja spune:

Anemona nu-i vorba de suparare dar vad ca voi stiti multe despre asta.Eu una habar nu aveam de aceste boli si stiu ca exista riscuri in general,dar mai les pt noi,dar cu cat aflu mai multe sunt mai ingrozita si eu nici macar nu am ajuns la eco de confirmare.Oricum am sa-mi fac toate analizele posibile........si parca uneori as prefera ignoranta
ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Numai fiti asa de pesimiste!Eu in timpul sarcinii am facut eco de la 21 de saptamani la Olimp Medical si atat!A fost suficient!




Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

am samburel in burtica.. aseara dupa ora 7 mi s-a pus un nod in gat de parca urma sa intru in sala de examen. la 8 a sunat Ancar "avem rezultat de sarcina" a spus. am fost atat de emotionata ca a trebuit sa repete ce aveam de facut, nu mai auzeam nimic.. sotul meau privea triumfator, parca ar fi spus "ti-am zis io!" am samburel si sunt fericita.. va doresc tuturor sa vi se implineasca visul cat mai repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns heleny spune:

Tia, ne bucuram mult pentru tine.
Sa ai o sarcina usoara.
Pupici.
heleny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Felicitaaaari!!!!Tiace ma bucur,sa ai o sarcina usoara si sanatos.
Doamne cu ce veste buna imi incep ziua!!!
Inca o data felicitari!
Valentina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali02 spune:

Felicitari Tia, sa fiti fericiti tu si samburelul tau! Astazi poti sa-i sarbatoresti prima lui zi a copilului. Sarcina usoara si multa sanatate.
Vali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nounou spune:

Felicitari, Tia!
Doamne, ce primavara frumoasa si rodnica!
Sa-ti traiasca, sa se faca mare, sanatos si frumos si sa va umple de bucurii si impliniri!
Mult noroc in continuare!
Florina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Felicitari Tia cred ca o sa ti foarte bine minte ziua de astazi 1IUNIE. Sarcina usoara iubita si bebe sanatos!


Monica

Mergi la inceput