Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (19)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Takacs spune:

Alinuta, sa nu ti-o deochi! E tare dulce si frumusica!

Laura O, Calin are alta pereche de nasi si a fost botezat la ortodocsi in New York. Aici unde stam nu este biserica ortodoxa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

felicitari pentru botez, Laura, foarte frumoase pozele

Authority Zero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Anamaria am notat, mersi.



Lucia sotia lui Csaba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:

mey fetelor, dar ce de copii frumosi aveti... sa va traiasca! asa mi se face o pofta sa pun si eu de unul imi faceti pofta...


oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani...
http://community.webshots.com/user/atomskin-date

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Aida_o sa stii ca si mie-mi este pofta sa fac unul, dar deocamdata ma chinui, si nimic, nu iese nimic, nici macar ceva nu prea frumos.

Lucia sotia lui Csaba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lexi spune:

neatza, fetele!
E p-aicea o ninsoare de pufuletzi de plopuletzi, ca te tot intrebi de ce nu-ti poti deschide ochii la maxim si, cand reusesti, sunt injectati si plangaciosi. Io n-am probleme cu alergiile si lacrimile fara motiv intemeiat, dar am in jur gramezi de persoane care, odata ajunsi pe pamantul fagaduintei, s-au procopsit cu steclutza de claritine si kleenexul la purtator. La voi cum fu?

Aveti niste bebei/copii/tineigeari (mi-aduc aminte de o poza c-o limuzina) deosebiti, frumosi si veseli, nu trebuie sa va iau personal cu laudele, ca va stiti ce-aveti in batatura. :-)

Laura, luatul motzului banuiesc ca va coincide cu implinirea unui anisor, nu? Si atunci ii poti cumpara orice e potrivit pentru varsta lui, bebelinul meu a primit, la aceeasi ocazie, niste jucarele mai "destepte" (zic producatorii, gen Lamaze si alte astea laudate), mult-prea-ocupatoare-de-spatiu (zice mami), taaaare interesante si mai frumoase ca ale mele (zice juniorul, care il pacaleste repede pe bebelin si i le ia). Au mai fost ceva hainute pentru vara si ceva ce m-a uns pe suflet, ca s-a mai gandit cineva si la mine, printre toti piticii sarbatoriti, un parfumel doar pentru sufletelul meu. Asa ca, daca tii la mami de bebelin curand scapator de motz, ia-i macar o crema de maini, sa-si mai simta si ea crapaturile acoperite. :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lexi spune:

M-am luat cu pufuletii si am uitat sa-i spun sotiei lu' Csaba despre biletele de avion; incearca un email la
daniela@usitravel.com

Noi am luat bilete ieftine si bune. Creca mai baga.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura _Oprescu spune:

sa stii , lexi,ca ai dreptate...o sa tin cont!
multumesc ,fetele!
oare v-am mai zis ca l-am inscris pe Rares la basketball? daca da, e clar , sunt pe duca ...uit d ela mana la gura...ultima faza...daca nu...mai am o sansa...pup la voi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubibubi spune:

Laura_T, felicitari pentru botez! Superbe pozele!

Alinuta, gargarita ta e o minune, are niste oooochi, muah!

Laura_O, nu ne-ai zis de baschet pt. ca io nu stiam :))

Anamaria, esti ok?

si acum despre noi :)). sa va spun ultima poznasie a lui Andrei: ce credeti voi c-am gasit azi-dimineata in sertarul cu chiloti? un... carnat... d-ala polska kielbasa... era inca rece si in tzipla, altfel il terminam definitiv! pe Andrei, adica :)) nu de alta, dar erau victoria's secret :)) in schimb, micutzul mi-a pus deodorantul in frigider, probabil ca sa nu observ locul gol...

va pupez.


http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Iubi
poznas tare piciu' tau

Oana_B

Mergi la inceput