Mamici si viitoare mamici de gemeni! (3)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ione spune:

Buna,

Mamici cind le-ati facut primul vaccin antigripal?

Multumesc.

Ionela, Maria & Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_gemeni spune:

quote:
Originally posted by ione

Buna,

Mamici cind le-ati facut primul vaccin antigripal?

Multumesc.

Ionela, Maria & Elena

icraciun




Eu nu le-am facut pana acum nici un vaccin antigripal.
Sa vedem toamna asta, dar nu cred, pentru ac mi-a zis dr. pediatru ca daca nu sunt in colectivitate, pentru ce sa-i intep degeaba.


Angi&Andrei&Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ione spune:

Buna mamici,

Ce nazbitii au mai facut coiii saptamana asta?

Fetele mele au inceput sa se ascunda una de cealalta si vorbesc pe limba lor de la distanta.

Va pupam si sa aveti un weekend placut.

Ionela, Maria & Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:

NE-AM INTOOOOOOOOOOORS!!!!
Gata,s-au rezolvat toate problemele cu internetul si de azi sint din nou alaturi de voi!!!!
Nu am citit prea mult din ce a-ti scris,dar promit sa recuperez!!!
Ionela intreba daca copiii dorm singuri...ai mei au dormit singuri din prima zi acasa! Nu i-am luat in pat cu mine decit atunci cind a fost vreunul bolnav si repede iar in patul lui cind era bine!!!
La mare e tare bine,piticii s-au obisnuit si nu vor sa mai iasa din apa,facem castele de nisip si in ceea ce priveste caldura,iesim afara pina in ora 12.00 si din nou dupa ora 18.00,casa e racoroasa si cind traiesi intr-o clima ca cea a Greciei,te obisnuiesti cit de cit!!!
Va pup pe toti mamici si copilasi si revin cu mai multe amanunte pe parcurs!!!
Scutec punem doar in somn si uneori nu fac deloc noaptea!!! Ziua iesim fara scutec afara si daca avem nevoie...mergem in colt!!!




Theodora, Alexandros, Yannis
POZELE NOASTRE: web www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=4480" target="_blank">Povestea-nasterii
Sunati-ma:003 6978693887

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 2girlsmum spune:

Bine ai revenit!!!!Ne-ai lipsit mult!!!Nu pot sta prea mult acum, e ora biberonului, dar nu pot sa nu ma bucur alaturi de tine!!

Pupici,

Patricia si fetitele Miriam si Ruth (6.12.03)

Fotografiile Noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_gemeni spune:

quote:
Originally posted by Theodora

NE-AM INTOOOOOOOOOOORS!!!!
Gata,s-au rezolvat toate problemele cu internetul si de azi sint din nou alaturi de voi!!!!
Nu am citit prea mult din ce a-ti scris,dar promit sa recuperez!!!
Ionela intreba daca copiii dorm singuri...ai mei au dormit singuri din prima zi acasa! Nu i-am luat in pat cu mine decit atunci cind a fost vreunul bolnav si repede iar in patul lui cind era bine!!!
La mare e tare bine,piticii s-au obisnuit si nu vor sa mai iasa din apa,facem castele de nisip si in ceea ce priveste caldura,iesim afara pina in ora 12.00 si din nou dupa ora 18.00,casa e racoroasa si cind traiesi intr-o clima ca cea a Greciei,te obisnuiesti cit de cit!!!
Va pup pe toti mamici si copilasi si revin cu mai multe amanunte pe parcurs!!!
Scutec punem doar in somn si uneori nu fac deloc noaptea!!! Ziua iesim fara scutec afara si daca avem nevoie...mergem in colt!!!




Theodora, Alexandros, Yannis
POZELE NOASTRE: web www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=4480" target="_blank">Povestea-nasterii
Sunati-ma:003 6978693887






Bine-ai revenit, Theo!!!
De-abia asteptam momentul acesta!
Te pupam dulce si pe tine si pe nazdravani si... ne mai auzim!

Angi&Andrei&Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31062" target="_blank">Mamici si viitoare mamici de gemeni! (4)


Irina,veve & croko

Mergi la inceput