Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (16)

Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (16) | Autor: simonaM

Link direct la acest mesaj

CONTINUARE!!! Alabama Mihaelabebe-Athens (web) Tlaura-Montgomery (web, www.imagestation.com/album/?id=4287441075&code=8712142&mode=invite" target="_blank">web2) Arizona Moniq California FLORYNA-Los Angeles Gabbriela-Los Angeles (Buena Park) (web) Garofitza-San Diego Fetitza-Clara-Buena Park Iuliana-Gold River (web1, web2) Kim222-Laguna Hills (web) Lai -Bay Area Ruxij-Sacramento Katica-Sacramento Connecticut Alinuta-Stamford (web) Florida Conchita Elenalove27-Davie mir1301-Ft Lauderdale Georgia aida_o-Atlanta (web) Cleomax-Atlanta Illinois Carolyne-Chicago danadarla-Chicago mn-Chicago (www.nistor.net/" target="_blank">web) petra-Chicago polux-Chicago PrInTeSs2- Chicago Rachel-Chicago (www.babiesonline.com/babies/s/spetco" target="_blank">web) Indiana Amuleta-(in apropiere de Chicago) Doinna- Indianapolis Laura_Oprescu Kansas Crism (web) Maryland Llaura-(DC area) Massachusetts andabrro-Greater Boston Nedda-Boston Michigan ANDRUSHKA-Detroit(cum intri pe dreapta) Ferigutza-Detroit (web) Oana_B simonaM-Troy (web) Minnesota Ancadm- Minneapolis/St. Paul Mississippi super-lia-Biloxi (web) Nevada Calina73-Las Vegas (www.searsphotos.com/?shareid=S200576634l55NX526WNY" target="_blank">web) New Hampshire Veve-North Conway (web) New Jersey Andrada Roxy (incepand cu..?) Laura Takacs-Flemington New York Ocebine Iubibubi-New York (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi" target="_blank">web)Sentoria-New YorkDelia21 -New York Ohio Allya-Cleveland (web) bAlly-Akron (web) Pennsylvania Ann Marie-Philadelphia Monicutza3-Pittsburgh Texas casi lucamatei-Dallas Washington Lexi-Seattle Anapharm -Olympia Wyoming Silvia_popa-Laramie

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Takacs spune:

Simonaaaaa, unde-s cariocile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura _Oprescu spune:

la Veve,!
lasa ca stam si nefardate un pic....
Simonica, multumesc ...mai ureaza-ma o data peste vreo doua luni ca sa ramana valabil...oricum, am decis...e bine sa fii informat, insa nu mai mult decat e necesar...ma refer la cititul tuturor opiniilor pe aceste teme...
in alta ordine de idei,cine a fost la Cedar Point? vreau sa ma duc acolo si eram curioasa daca cineva a fost...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Hehehe..Laurel, barbata-mio se tot lauda de fo' doi ani ca ma duce acolo si n-am mai ajuns. Avem o bila din aia care cand o scuturi zici ca ninge (nu stiu sa explic da' ai prins ideea) de la Cedar Point si de cate ori dau cu ochii de ea, il intreb cand mergem si cre' ca ma duce cu zaharelu'.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Takacs spune:

Te duce, ori cu zaharelul ori cu preshul (da' make sure sa fie magic ala sa si ajungeti).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fetitza spune:

Buna fetelor. Va citesc si eu de multisor si acum as vrea sa ma pun si eu pe listuta vaostra. Cine stie poate vreodata as vrea sa va zic si eu ceva si sa stiti de unde sa ma luati.
Locuiesc in California, mai precis in Buena Park. ( De origine vin din IASI ).
Va doresc numai bine.
Clara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Buna dimineata!
Fetiza bine ai venit printre noi. Nici eu nu sint una dintre vorbarete dar mai apar si eu din cind in cind. Se pare ca stam destul de aproape, la cca 30 de minute de condus ,una de alta....
Nici eu nu am nimic deosebit sa va spun, vroiam numai sa va salut si sa va urez un weekend placut.
Olivia





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

quote:
Originally posted by Laura Takacs
Simonaaaaa, unde-s cariocile?
Laura...cariocile sunt la veve si la Mircea........le-au ascuns nustiu pe unde ca nu le mai gasesc.aiti vavut la cine au fost cariocele......Andrada...thanks!don't worry....be happy.mona78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:

Fetitza si kim222,

bine ati venit


oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani...
http://community.webshots.com/user/atomskin-date

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

quote:
Originally posted by Laura _Oprescu
la Veve,Laura!lasa ca stam si nefardate un pic....Simonica, multumesc ...mai ureaza-ma o data peste vreo doua luni ca sa ramana valabil...oricum, am decis...e bine sa fii informat, insa nu mai mult decat e necesar...ma refer la cititul tuturor opiniilor pe aceste teme... in alta ordine de idei,cine a fost la Cedar Point? vreau sa ma duc acolo si eram curioasa daca cineva a fost...Laura
LAURA.....eu ti-am spus de pe acuma sa nu uit mai tirziu.eu ,eu ,eu!!am fost la cedar poit.....am si harta de acolo(aia cu 64 de jocuri)dar eu am mers in vizita acolo...nu m-am dat pe jocuri ca imi tremura chiloti pe mine.....adica m-am dus ,dar numai pe cele care erau in intuneric ca sa nu ma vad pe unde sunt...iar cind am coborit jos eram besici in palme(ma usturau de ...ah si pe cele cu apa...alea da...era o caldura de nu mai puteai si eu cum aveam chef de apa am nimerit pe barcuta chiar in dreptul unei cascade care dintr-o dat m-am trezit cu ceva in capparca mi-a cazut o galeata de apa in cap...noroc cu americanu care m-a tras de mainutzade eram palida de rusine.e foarte frumos...e in drum spre ohio...e super...am fost de vreo 6 ori.se merita sa vizitati!!!!si nu e chiar asa de scump.....eu am fost de memorial day,si aveam 25%reducere(de pe o sticla de pepsi)am si poze cind am fost acolo.sa ma anunti daca mergi.....vin si eu cu tine....dar eu te astept la porta!don't worry....be happy.mona78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Takacs spune:

Bine ai venit printre noi, Fetitza!

Mergi la inceput