Iubirea de tata...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luizax spune:

hai ma marius, nu te mai codi atata, zi repede ce poza sa puna la pofestire ca sta saitun lok Mai ejt profesor? sau te-ai reorientat? kiar...pe cand carticica?....ca iote cedea doritoarele Luiza
P.S. sper snu te iei (si tu) de scrisul meu cosmapuce nebuneala

Luizax

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu mai sunt profesor..lucrez doar pentru firme private. Carticica?! Eu nu am scris nici o carticica.
marius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by marius

Carticica?! Eu nu am scris nici o carticica.
marius



...N-ai scris dar sunt sigura c-ai avea ceva material adunat pentru una.Numai cele de pe forum...nu mai vorbesc de ceea ce mai pastrezi doar pentru tine..

Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luizax spune:

Marius :) pai n-ai scris...dar ai face bine sa scrii . si eu am fo profesoara ... 1 an, nu sra zice a? . Anyway mai skrie tu dastea ca miemi plac (si vad ca nu numai mie). satz traiaska fetele!!!

Luizax

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

M-au emotionat cuvintele tale.MA bucur ca exista barbati atat de sinceri si de deschisi, care sa recunoasca ce simt in astfel de momente.Te rog sa-ti feliciti sotia (Angela) pentru ca a stiut pe cine sa aleaga ( pe tine).

ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

pentru admin...
- ce sa spun luati o poza de la adresa http://marius.rdsor.ro/poze/daria-album.html care o considerati mai potrivita.

cat despre carte eu nu am nici un material strans nicaieri...ceea ce scriu, scriu direct (adica din cap). Nu mi-a trecut prin capsor sa scriu vreo carte desi...stiu eu...dar nu am timp...si cine sa citeasca...poate copiii sau parintii - copiilor lor...povesti (-oare)...ca fiica-mea cea mare (Ioana) ma tot bate la cap sa ii spun povestea cu "Chapy piticul cel urias" (adaptare) sau cu un alt personaj original "Cepelica" (de la ceapa) amandoua povestile fiind "no end stories"...si are o memorie beton de fiecare data stie unde am ramas...dar asta nu e o problema deoarece lumea povestilor e fara sfarsit...eu nu am gasit inca sfarsitul cel putin

Marius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n/a spune:

Marius,eu am citit mesajul tau ceva mai tarziu decat celelalte fete,insa impactul a fost acelasi...
Multumesc ca ai postat gandurile tale aici si m-ai lasat,asa,macar imaginar,sa gust putin din fericirea de a fi parinte !!
Sa iti traiasca fetele,sa fiti sanatosi si fericiti toata viata.

Mergi la inceput