Dr. Florin Stamatian

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu spune:

Totusi pipaieli la mne nu prea a mers pentru ca am fost cu sotul prima data si a doua oara a venit si mama cu noi. Dar mi s-a facut schirba de el.
Delia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura_72819 spune:

Fetelor multumesc de pareri si informatii.

m_monica ai pomenit de 3 nume: Dr. Romeo Micu,Dr. Daniel Muresan. Dr. Puscas, care crezi ca ar fi cel mai indicat pt. FIV?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danette spune:

Laura, cred ca dr.Romeo Micu ar fi. El se ocupa special de aceste probleme (fertilizare) la Gine I.
De Stamatian am auzit si eu numai lucruri negative.

ici,

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura_72819 spune:

danette, multumesc pt. sugestie.

Ai cumva vreun nr. de telefon de la Dr. Romeo Micu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Dr Romeo Micu are cabinet pe str.G.Cosbuc nr.8 Cluj Napoca Tel.0264/430990 si orar luni si vineri.Il poti gasi si la clinica GineI dimineata de pe la 8 pana la 9 sau pana cand are paciente.
Si eu merg la el de 2 luni nu pot sa spun ca e foarte comunicativ dar stie ce face.Vorbeste putin si face mult.
Multa bafta!
ASI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monica spune:

Salut fetelor!!!
Nu pot sa spun care ar fi cel mai indicat pt ca eu nu am avut nevoie de FIV. Pe toti ii gasesti la gine 1, in spate, unde este si urgenta si ambulatorul. Dr.D. Muresan si dr. Puscas au program joi dimineata pina pe la 12 parca. Eu merg la dr. Daniel Muresan. Este un dr ffff bun, simtit si politicos si nu in ultimul rind OM.
Poti sa dai un tel la MEDSTAR tel 57.11.84 (linga BIG-Manastur) str. Mehedinti nr.1-3 si sa incerci sa vorbesti cu el sau in cel mai rau caz cu secretara si sa-ti spuna daca iti poate face FIV. Bafta!!! Scuze ca am raspuns cu intirziere.
Monicasi bb mic 22 sapt
33 ani, DPN 13 aud 2004 dr. D. Muresan, gine 1

Mergi la inceput