Nu intzeleg

Nu intzeleg | Autor: EDDY

Link direct la acest mesaj

Admin ! cu o nelamurire!De ce de fiecare data dupa ce modific sau adaug ceva la Profil personal,NU mai pot intra pe chat Adica mai pot intra dar numai dupa ce imi skimb parola,fac Logout shi apoi Login cu noua parola.Sincer,imi este cam greu sa fac asta mereu caci skimb parola atit de des incit uneori nu-mi mai amintesc CARE este parola actuala shi dureaza ceva pina imi iau memoria la intrebari shi ma pot alatura victorioasa fetelor din Sufragerie .Este doar o intrebare shi SPER sa nu supar pe nimeni cu expunerea"problemei",care cred ca nu este doar a mea,dar eu vorbesc DOAR in numele meu pentru a nu primi cadou citeva roshii in freza (asta ca tot se apropie Craciunul ) .
Multzi shi poate ma lamuritzi shi pe mine


Eddy & printzesa-gargaritza

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Hihihi!Nu am idee care-ar fi raspunsul,dar mi-a placut faza cu rosiile in freza!Avind in vedere ca rosiile sunt rosii si rosu e culoare Craciunului,n-ar fi o idee rea!In plus masca de rosii e grozava pt.ten!
Ce face Naomi dragalasa?Pozici-ceva?!?!?!?Va duuuulceeeee!

www.marneysplace.com/xmas/line4.gif" border="0">
Sarbatori fericite si linistite!!
Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EDDY spune:

Mey Veve mey...shtiam io de ce !Itzi multzumesc mult ca te preocupi de sanatatea gargaritzei mele shi nu pot sa nu-tzi multzumesc shi mai mult caci tzii la tenul meu !Oare ai shtiut ca am probleme cu tenul sau...doar asha,un sfat prietenesc ?Oricum,tocmai tzi-am trimis un miel cu doua pozutze ale printzesei shi bineintzeles cu scuzele de rigoare ,kiar inainte sa intru aici !
V-am pupicit pe totzi membrii familiei Veve shi sper sa mai vorbim soon


Eddy & printzesa-gargaritza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Si eu patesc la fel dupa ce accesez profil personal...da' ma reintorc si bag aceeasi parola :-)
päpä

Mosuleee nu ma uita cu bebelashuuuuwww.fortunecity.se/gladahuset/bjornesmagasinsg/93/images/baby4.gif" border="0">

Mergi la inceput