Librarii on line

Librarii on line | Autor: Ela

Link direct la acest mesaj

Eu inca mai sufeream ca nu mi-am luat prea multe carti cu mine si ca nu pot sa mai cumpar ce-i nou.
Acum astept prima comanda facuta la www.humanitas.ro - super site si au preturile ok (doar facuta conversia) si mai vad ce "s-a adus" si la www.carte.com.ro dar comenzile le fac pentru Ro si mi le trimit ai mei pe autocar, ca preturile pentru strainatate sunt duble.

A, si regalul din fiecare saptamana e "Dilema" - http://www.algoritma.ro/dilema .

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ela spune:

Tot eu!
Sa nu uit - daca cineva, cumva, candva face rost de "Filantropica" a lu´Nae Caranfil (video, DVD, egal) eu sunt primul client!

Vreau filmul asta!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jordash spune:

Incercati si www.teora.ro. Au o oferta generoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

www.poezii.ro
Puteti sä cititi, puteti sä postatzi si pentru altii ce mai aveti voi prin biblioteci.
päpä
PS:este si prozä

Nu conteazä ce-ai pierdut...Conteaza ce-ai câstigat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca spune:

Ela- nu cred ca exista inca Filantropica inregistrata undeva dar stiu sigur ca va fi la Pro Tv pana la sfarsitul anului.Si eu il astept cu sufletul la gura.Am vazut filmul de 3 ori si..inca mai vreau.

Irinuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coryna spune:

Incearca si site-ul <elibris.ro> : are carti de la toate editurile asa ca ai de unde alege. Daca cumva cartea pe care ai cerut-o s-a epuizat asteapta pina se editeaza un nou tiraj si pe urma te intreaba daca mai vrei cartea respectiva sau ai cumparat-o intre timp. Ti le aduce la usa alor tai, asa ca va trebui sa aiba banii pregatiti pentru ca nu dau rest.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalina spune:

Ela, multam fain
mi-am si comandat niste carti de la Humanitas pe care nu aveam timp sa le cumpar.

catalina

Mergi la inceput