Cont umanitar?

Cont umanitar? | Autor: adrianangi

Link direct la acest mesaj

Am trimis acest mesaj lui Marius, acu' vreo 7 ore, pe PM, dar nu mi-a raspuns, o fi ocupat...
Asa ca m-am gindit sa va intreb pe voi: Ce-ar fi daca acel cont deschis pentru Cristi Jumuga de DC la BancPOST l-am transforma intr-un cont umanitar? Am evita ciuntarea sumelor depuse de taxele pe care le incaseaza banca la fiecare depunere...
Care e procedura? De ce acte am avea nevoie?
Ce parere aveti de aceasta idee (eu ma mir ca aceasta propunere vine asa de tirziu... Cum de nu m-am gindit?...)

"Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Adriana, este o idee buna. Si eu m-am gandit la asta. Imi aduc aminte si de privirea functionarei de la banca, care se tot scuza saraca si spunea ca-i pare rau ca-mi ia si pentru taxe, ca daca ar fi dupa ea...Ar trebui sa pui intrebarea si la juridice, poate vei capata mai repede un raspuns.

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

L-am intrebat direct pe Marius, dar n-am primit nici un raspuns. Poate o fi ocupat, m-am gindit eu, s-atunci hai sa vedem daca nu stie care e procedura alcineva dintre noi. Nu e oare nimeni printre fetele de aici care sa lucreze intr-o banca?


bebi e in domeniu si da cu draga inima informatii..trageti-o de maneca..o sa incerc si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela Anca spune:

cel mai tirziu luni primesc eu un raspuns de la cineva de la BancPost
Mirela Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Am revenit. Vin si cu explicatiile de rigoare, acum am actualizarile bancare si le voi comunica imediat.

Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

Crearea unui astfel de cont ar facilita depunerea banilor de catre noi care ne lovim de functionare nu prea "BINE VOITOARE"?
Atunci cred ca multi ar fi de acord!Si acei bani care sunt luati ca taxe de la atatia dintre noi pot ajuta un copil care intradevar are nevoie de ei!
E o idee excelenta!

Ione`
http://photos.yahoo.com/saracutionela

Mergi la inceput