ti-am dat un ineeeeeel!

ti-am dat un ineeeeeel! | Autor: Lia

Link direct la acest mesaj

Pot sa ma laud si eu oleaca?Ieri seara Iepu'(3 ani si 3 luni azi) mi-a cumparat un inel de pe net.Am descoperit azi dimineata mail-ul de confirmare a comenzii.biensur ca am hotarat sa-l achizitionez.Primu' inel primit de la Iepu'.

Lia&Andrew

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adela P spune:

Haaaaaaaa, Liaaaa, chiar pe bune? Sau poate o avea el v'un aranjament ceva cu taticul lui, ca asa parca e prea mult la 3 ani sa rezolve chestii d'astea. Unde mai pui ca-i trebe si credit card, banuiesc. In tot cazul Bill Gates sa faci din el.

Adela
http://community.webshots.com/user/adela23_1999

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia spune:

Pe bune,Adela.M-a distrat gestu' 'mnealui,ca a comandat pe un site unde a si oferit pretul maxim(100 de dolari) pe inelu' ala.taica-su chiar n-are nici o legatura,ca impreuna am descoperit mail-ul si ne gandeam in prima faza sa anulam comanda.Da' ne-am razgandit intre timp:))).De credit card n-a avut nevoie,ca urmeaza sa primim aplicatiile pentru comanda,sa le retrimitem completate cu nr. de credit card si sa primim objectu'.Taticu' lu' iepu' e membru pe site-ul respectiv si probabil ca iepu' s-a logat.Kestia ciudata e ca erau multe obiecte de vanzare acolo,iar iepu' a cumparat darz de 3 ori acelasi inel.

Lia&Andrew

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

Lia, felicitari! Ai un baietel destept si tare iubaret, daca iti ofera de pe acum asa cadouri! Sa iti traiasca Iepu' si sa porti cu placere inelul?

"Daca stai sa ii judeci pe oameni, nu mai ai timp sa ii iubesti."
Eliza, in 16 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

Lia dar esti sigura ca-i pentru tine inelushu? Poate are Andrew o logodnika..
Baiat istet ai, ce mai!

Pentru Andrew:de la Julia

~Adela & Julia~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Lia - ai grija. Peste un an o sa comande un Porche.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Lia, ce frumooooos!!!! Imi place, e romantic Iepu'!!!


Vilma, Anca si Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Lia, as vrea sa-i faci cunostinta cu fi-miu, poate il invata si pe el smecheria...! Ca si el e inebunit dupa pc., si nu mi-ar displace sa-mi imbogatesc colectia de inele!!!
oricum, super destept puiul tau!
Sa-ti traiasca!


Laura, mama lui Andrei

http://community.webshots.com/user/tcatlaura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

pt iepu....bine ca stie acuma sa ordoreze...cind o fi mare..sa te astepti la multe cadouri din partea lui.e tare dragut.vezi lia ce face pt tine ingerasul tau..cine ca el isi iubeste mamica?mona78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Ce iepuras sentimental!!!
Felicitari Andrew - ai facut-o pe mami superfericita!
Are un baietel inteligent si romantic!Cristina si Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_ltd spune:

E incredibil! Cum a facut chestia asta la varsta lui? Sa ne spui cand primesti inelul si mai zi-ne ce a avut el de comentat la toata faza asta. Bravo!

Elena, mama Oanei si a lui bb Mihai

Mergi la inceput