-SURPRIZA PENTRU CRISTI ESTE GATA = pe PrimaTV

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns 2mami spune:

A aparut din nou Gabriela Firea cu anuntul ca telespectatorii au inceput deja sa sune la redactie si au mai dat odata numerele de cont. Uraaaaaa!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Cele doua reportaje sunt un imens pas inainte. sa dea Domnul sa fie cat mai multi oameni sufletisti care sa il ajute pe puisorul blond.

Anda si printesuca Carina (1 an si 4 luni)
http://community.webshots.com/user/andamihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Vazut si la Prima si la Antena!
Felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurelia spune:

Ma uit la reportaj si pling de nu ma pot opri ,nici botul meu de doi ani nu intelege de ce plinge mami ,mi-l string in brate si ma gindesc cit de fericita sint ca-l am si ca e sanatos ......il las jos si continui sa pling ,fericirea ce-o simt nu este de ajuns pentru a-mi opri lacrimile ....am mai pus reportajul inca o data ,am avantajul ca este inregistrat si pot sa-l vad de cite ori vreau ,si Adelina este dulce si minunata alatri de el ,vazindu-te Adelina am simtit nevoia sa-mi cer iertare poate de vre-un cuvint spus pripit la adresa ta si sa-ti multumesc ca existi!Dumnezeu sa te binecuvinteze pentru inima ta mare !

Aura&Luca,2 ani!
"Daca dragoste nu e nimic nu e"
http://yamafoto.com/?ref=6538

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ spune:

L-am vazut pe micul Cristi si la antena si la prima, e o minune de copil, ma uitam la el plangand non stop. Sper din tot sufletul sa reuseasca sa se faca operatia cat mai curand. Doamne ajuta!

Dana&bb Andy(1 an)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicuta spune:


am vazut reportajul de la antena 1 pe internet!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica spune:

Am urmarit si noi cu sufletul la gura. De Prima nu stiam, ca īn WE nu am acces la internet, dar m-au sunat colegii de serv. care stiau ca sunt cu sufletul alaturi de Cristi. Multumesc Prima, multumesc Cristina Topescu!! Am vazut si pe Antena. Multumesc Antena1!
Am plāns!! Am plāns de fiecare data si m-am rugat pentru Cristi. Admin, asteptam acum sa ne spui reactiile publicului concretizate īn conturile deschise pentru Cristi.

DOAMNE-AJUTA!!

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica spune:

pffffui, m'au cuprins emotziile si am uitat sa spun un multumesc si pentru Simona Gherghe de la Antena, pentru toate fetele inimoase de aici care s-au implicat cu atāta dragoste pentru ca cele doua reportaje sa fie posibile, nu īn ultimul rānd Adelinei....da! shi adminilor, ca datorita lor suntem aici cu totzii si am putut sa-l cunoashtem pe Cristi...pentru totzi cei care au donat si pentru cei care sunt convinsa ca vor dona daca n'au facut'o pāna acum...MULTUMESC!

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OtiliaLia spune:

acuma am vazut pe antena 1 - inregistrare stirile de seara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anamaria-Livia spune:

Cristina Topescu, din toata inima, multumiri si flori pentru raza de speranta pe care ai adus-o in sufletul lui Cristi si al Adelinei.

Mergi la inceput