Intrebare

Intrebare | Autor: Camelia

Link direct la acest mesaj

Ne-a cam lovit mania imaginilor, tare dragute, de altfel...M-a lovit si pe mine, recunosc!Dar ma intreb daca nu incarcam prea mult si inutil serverul.Intrebarea mea este: pot folosi in continuare imagini sau sa ma abtin?

Sarbatori fericite! Camelia

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Camelia te rog explica-mi si mie cu adaugi pozele la semnatura?

--- dana ---

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by daniela costea

Camelia te rog explica-mi si mie cu adaugi pozele la semnatura?

--- dana ---


Daniela,daca ai o imagine ii scrii adresa intre [img ][/ img] la spatiul pt.semnatura sau in measaj.Daca tot nu stii ,trimite-mi un e-mail si pot sa-ti "fac rost" si de imagini si sa te ajut mai mult..

www.marneysplace.com/xmas/line4.gif" border="0">
Sarbatori fericite si linistite!!
Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Daniela, exact asa cum zice Veve.

Sarbatori fericite! Camelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floare de Colt spune:

Dragutelor, ziceti-mi si mie unde ati gasit voi imaginile astea atat de frumoase?

Pupicei dulcetei,

Floare de colt

PS: Fetelor(Camelia si Veve), pentru ca stiu ca o sa va mai uitati pe aici, profit de ocazie si va spun:
1. Camelia, Teodora este tare dulcica si chiar te rog daca mai ai poze cu ea si cu tine sa-mi trimiti si mie.
Camelia, te-am vazut si pe tine intr-o poza la botezul Teodorei si pana acum nu am avut ocazia sa-ti spun ca esti tare frumoasa si ai o distinctie aparte.
2. Veve, pe voi v-am mai admirat si v-am mai spus-o, dar niciodata nu este prea mult sa va laud. Sunteti o familie frumoasa si imi place de voi. Cred ca ti-am mai spus ca imi place foarte mult albumul vostru cu poze si m-au impresionat foarte mult primele poze ale micutei.


Va pup pe toti cu drag,
Camelia

Deschide poarta sufletului si vezi in tot ce te inconjoara splendoarea lui Dumnezeu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Multumesc,Camelia!Si eu te admir pentru caltatile tale sufletesti extraordinare si pentru chipul pe masura!Iar fetita ta este un ingeras frumos si dulce!

www.marneysplace.com/xmas/line4.gif" border="0">
Sarbatori fericite si linistite!!
Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Camelia, multumim!Nu suntem deloc mai frumoase decat tine si Tea!O sa-ti trimit poze.
Cat despre imagini, eu am dat o cautare pe google.de si am gasit o multime de site-uri cu imagini.Ai de unde alege.
Va pupam cu drag si noi
Camelia& Teodora

quote:
Originally posted by Floare de colt

Dragutelor, ziceti-mi si mie unde ati gasit voi imaginile astea atat de frumoase?

Pupicei dulcetei,

Floare de colt

PS: Fetelor(Camelia si Veve), pentru ca stiu ca o sa va mai uitati pe aici, profit de ocazie si va spun:
1. Camelia, Teodora este tare dulcica si chiar te rog daca mai ai poze cu ea si cu tine sa-mi trimiti si mie la c.lazar@tnw.tudelft.nl
Camelia, te-am vazut si pe tine intr-o poza la botezul Teodorei si pana acum nu am avut ocazia sa-ti spun ca esti tare frumoasa si ai o distinctie aparte.
2. Veve, pe voi v-am mai admirat si v-am mai spus-o, dar niciodata nu este prea mult sa va laud. Sunteti o familie frumoasa si imi place de voi. Cred ca ti-am mai spus ca imi place foarte mult albumul vostru cu poze si m-au impresionat foarte mult primele poze ale micutei.


Va pup pe toti cu drag,
Camelia

Deschide poarta sufletului si vezi in tot ce te inconjoara splendoarea lui Dumnezeu





Sarbatori fericite! Camelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana12 spune:

Camelia, hai sa raspund eu in locul lui Admin cu toate ca nu stiu daca e frumos si daca am in totalitate dreptate.
Eu cred ca nu avem de ce sa ne facem probleme cu pozele, deoarece noi nu copiem poze aici ci doar dam link-uri pentru imaginile respective. Daca site-ul de unde ai luat poza nu merge, ai sa vezi ca nici link-ul tau, adica imaginea aleasa de tine, nu s-ar vedea.
Asa ca nu iti face probleme, daca incarcam serverul eu cred ca Admin ne atentiona el intr-un fel sau altul.
Numai bine, Diana & Ecaterina

Sarbatori fericite!


Mergi la inceput